Įsimylėjėliai Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas pozavo rudeninėje romantiškoje fotosesijoje

Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas / Tomo Sapario nuotr., Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-07 16:33
Kartais jaunatviškai ir subtiliai romantiškai fotosesijai reikia visai nedaug – valiūkiškos įsimylėjusios poros, profesionalaus fotografo ir saulėto, rudeniško miesto gatvių.
Tomo Sapario (www.saparis.lt) nuotr.
Tomo Sapario (www.saparis.lt) nuotr.

Muzikiniame projekte „X Faktorius“ užgimusi atlikėjos Anželos Adamovič ir Žygimanto Gečo draugystė laikui bėgant tik stiprėja  – tuo neleidžia suabejoti ir fotografo Tomo Sapario daryta poros fotosesija.

Ji vyko Vilniuje, rudeniškai šviečiant saulei – pora pozavo tiesiog miesto gatvėje, prie grafičių padailintų sienų ar senamiestyje.

Tomo Sapario (www.saparis.lt) nuotr.
Tomo Sapario (www.saparis.lt) nuotr.

Fotosesijoje netrūko tiek valiūkiškų akimirkų, tiek itin romantiškų, kupinų susikaupimo ir dėmesio vienas kitam.

„Mėgstu trumpas ir natūralias, spontaniškas fotosesijas. Šįkart dėmesio centre – Žygis ir Anžela – labai šilti, malonūs ir draugiški žmonės, nebijantys parodyti dėmesio vienas kitam miesto sūkuryje. Fotografuoti taip šiltai ir romantiškai atrodančią porą – vienas malonumas“, – Žmonės.lt sakė fotografas T.Saparis.

Fotografas džiaugėsi, kad nuotaikingos nuotraukos sulaukė dėmesio ir feisbuke, vadinasi, rezultatas pavyko išties šaunus.  „Feisbuke pasirodžiusios poros nuotraukos vos per pusdienį sulaukia labai daug dėmesio“, – romantiškų nuotraukų galią pažymėjo T.Saparis.

Tomo Sapario (www.saparis.lt) nuotr.
Tomo Sapario (www.saparis.lt) nuotr.

Valio meilei!

„Fotosesija įvyko spontaniškai, be jokių gilių minčių. Svarbiausia jos užduotis – kad mes ir fotografas jaustumėmės gerai (šypteli). Buvo smagu su Tomu Sapariu praleisti popietę ir padaryti tokią linksmą fotosesiją“, – Žmonės.lt sakė A.Adamovič.

Atlikėja neslepia – kai širdyje liepnoja nuoširdūs jausmai, pozuoti linksmoms ar romantiškoms nuotraukoms pavyksta labai natūraliai.

„Mes su Žygimantu vienas kitą labai mylime ir šių jausmų neslepiame, nesigėdijame, todėl, kaip ir realybėje, taip ir nuotraukose, mes beveik visada susikibę už rankučių ir apsikabinę. Ačiū Tomui už gražiai pateiktus mūsų jausmus nuotraukose“, – sakė A.Adamovič.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai