Įsimintiniausi Žilvino Grigaičio Naujieji metai – Donaldo Trumpo dangoraižyje

Žilvinas Grigaitis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Laidoje „Yra, kaip yra“ žinomas verslininkas Žilvinas Grigaitis pasakos, kad šiuos Naujuosius metus sutiks Sidnėjuje arba Bankoke ir stebės fejerverkus iš privačios jachtos. Be to, žinomas vyras atskleis ir penkias vietas, kurios jam paliko didžiausią įspūdį palydint senuosius metus. Vienas tokių vyko ir dabartinio JAV prezidento Donaldo Trumpo dangoraižyje, kur Žilvinas dalyvavo privačiame vakarėlyje.

Ž. Grigaitis įsitikinęs, kad sutikti Naujuosius metus Lietuvoje yra pakankamai pigu, jeigu lygintume su kitų šalių sostinėmis. Anot vyro, naujametė šventė prabangiame „Kempinski“ viešbutyje su prabangia vakariene Lietuvoje kainuoja 350 eurų, tuo tarpu kitose Europos sostinėse tokio lygio renginys vienam žmogui gali kainuoti ir 1500 eurų.

Kita laidos dalyvė kalbės, kad Naujuosius metus sutiks namuose su draugais, mat šeima negali sau leisti prabangių vakarienių. Tačiau Inga atviraus, kad jos svajonių Naujieji metai – Druskininkuose, bet ten naujametė vakarienė kainuoja apie 200 eurų, o moters pajamos – vos 235 eurai per mėnesį.

Inga atskleis, kad dovanomis didžiosioms metų šventėmis ji pradeda rūpintis dar rugsėjo mėnesį ir iš viso išleidžia 30 eurų – dažniausiai perka saldainius, o didesnių dovanų įsigyja per išpardavimus.

Naujametį vaišių stalą moteris ruošia pati, jam išleidžia apie 40 eurų.

Laidoje dalyvausianti kelionių agentūros pardavimų vadovė pasakos, kad naujametės kelionės visuomet būna beveik išpirktos. Moteris sakys, kad mėgstamiausios lietuvių kryptys – Egiptas, Jungtiniai Arabų Emyratai ir Tailandas. Taip pat labai populiarios kelių dienų kelionės į Vieną, Varšuvą, Rygą, Taliną, Minską.

Visą laidą žiūrėkite ketvirtadienį 17 val. 35 min. per LNK.

Skaitykite daugiau