Įsiminkite 7 taisykles, kad jūsų norai pildytųsi

Norų išsipildymas / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-10 09:00
Ezoterikai teigia, kad mūsų norai išsipildys, jeigu mes juos teisingai užrašysime. Reikalas tas, jog mūsų minčių, padrikai besiblaškančių galvoje, Visata nepriima kaip norų.

Bet jeigu jūs sugebėsite susitelkti ties savo norais ir vadovautis 7 ezoterinėmis taisyklėmis, jūsų svajonės būtinai išsipildys! Skaitykite, įsidėmėkite ir gal netgi pasikabinkite ant sienos, kad nepamestumėte jų.

1 taisyklė: norą būtina užsirašyti

Gražiai ir kruopščiai užsirašykite savo norą. Nepaisant tariamo šios taisyklės paprastumo, teisingai užrašyti norą nėra taip paprasta.

Remkimės pavyzdžiais: „Noriu turėti savo namus.“ Teisingai užrašyta? Pasirodo – ne. Problema ta, kad toks noras gali išsipildyti, bet klausimas, kada? Atminkite, kad norai be tikslių datų yra beprasmiai. Todėl antra taisyklė teigia:

2 taisyklė: noras turi turėti išsipildymo laiką

Pavyzdžiui: „2015 metų vasarą aš turėsiu didelį, gražų namą.“ O jeigu jūs galvosite: „Aš nusipirksiu didelį namą“, padarysite klaidą. Taip užrašytas noras galbūt ir išsipildys, bet nežinia kada. Todėl prieš rašydami norą, pagalvokite, kada jūs norite, kad jis išsipildytų. (žinoma, protingose laiko ribose). Ir tik tada judėkite trečios taisyklės link...

3 taisyklė: norą rašykite esamuoju laiku

Kitaip tariant, vietoj „Aš nusipirksiu namą“, reikia rašyti „Aš nusiperku namą.“ Svarbiausias dalykas – jūs turite įsivaizduoti, kad namą jau turite! Štai dar viena, dažnai pasitaikanti klaida: „Aš nenoriu būti vargšas“. Klystate, jei galvojate, kad noras užrašytas teisingai.

4 taisyklė: liaukitės kartoti „ne“ ir kitus neiginius

Kodėl tai turėtų jums padėti?

Pirma, Visata nepriima dalelytės „ne“ ir kitų neiginių. Jūs sakote: „Aš nenoriu būti vargšas“, o Visata ignoruoja dalelę „ne“ ir gauna prašymą: „Aš noriu būti vargšas.“

Antra, mes kaip magnetas pritraukiame prie savęs tai, apie ką mąstome. Sakydami: „Aš nenoriu būti vargšas“, jūs automatiškai pritraukiate prie savęs neturtą, nes (kaip jau sakėme) Visata nesuvokia neigiamos dalelės „ne“. Todėl geriau sakykite: „Aš noriu būti ir būsiu turtingas.“ O dar geriau – „Aš esu turtingas“.

Taip pat skaitykite: Rytiečių horoskopas: kaip bendrauti su vaiku?

Kai rašysite norą, būtinai sutelkite į jį dėmesį ir apibūdinkite jį kuo išsamiau. Iš čia išplaukia penktoji taisyklė:

5 taisyklė: rašykite išsamiai, emocionaliai ir iš širdies

Jeigu norite naujų namų, apibūdinkite juos kuo išsamiau: pradėkite nuo verandos, kambarių skaičiaus ir jų išsidėstymo, užbaikite vieta, kur pastatysite mėgstamą vazą. Įsivaizuokite savo nuostabą, kai įžengsite į naujus namus, ir aprašykite ją. Svarbu, kad jūsų norai nepakenktų kitiems žmonėms! .

Taip pat skaitykite: 15 įpročių, kurių verta atsikratyti 2015 metais

6 taisyklė: užrašytą norą užbaikite malda arba apsaugančia fraze

Užrašę norą, paprašykite Aukštesniųjų jėgų pagalbos. Jeigu tikite Dievą, pasimelskite, kad norai išsipildytų. Jeigu esate ateistas – sugalvokite savo frazę, kurį turėtų jus apsaugoti. Pavyzdžiui: „Tegul mano namai prisipildo džiaugsmo ir laimės. Tegul mano noras atneša man ne tik laimę, bet ir kažką daugiau.“

Toliau turite paleisti savo norą į Visatą ir beveik pamiršti apie jį. Jaudinimasis ir įkyrios mintys tik trukdys jūsų noro išsipildymui, todėl:

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. „Dovanoju tau savo sielos liepsną tamsoje“

7 taisyklė: neužstrikite ties savo norais

Paleiskite savo norą, bet ir veikite. Negalvokite, kad pakaks užrašyti norą ir paslėpti jį giliausiame kampe. Judėkite savo noro link, bet jokiais būdais (!) neužstrikite ties juo. Ir nepamirškite, kad nevalia trikdyti Visatos harmonijos, naikinti viską savo kelyje vardan to, kad pasiektumėte savo norą. Veikite apgalvotai bei protingai, ir jūsų noras būtinai išsipildys.

Ji24.lt

Temos:

Laisvalaikis

Naujausi straipsniai