Įsiliejusi į karališkąją šeimą Meghan Markle drabužiams išleido milijoną dolerių

Sasekso hercogienės Meghan drabužių kainos / Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-03 22:44
Gegužės 19 dieną amerikiečių aktorė Meghan Markle (36) tapo Jungtinės Karalystės princo Harry žmona. Šiandien jie abu žinomi kaip Sasekso hercogai ir bene mylimiausia karališkosios šeimos pora.

Publikos palankumą Sasekso hercogams pelnė jų švelnūs prisilietimai, orą virpinanti meilė, atlapaširdiškumas ir... geras skonis. Po vestuvių Holivudo blizgesį Meghan iškeitė į kur kas santūresnį, rafinuotesnį stilių.

Ir toks stilius kainuoja. Pasak karališkosios šeimos ekspertės Katie Nicholl, drabužiams ir aksesuarams Meghan jau išleido per milijoną JAV dolerių. Ši suma susideda, jei paskaičiuojame visus Meghan pademonstruotus drabužius ir aksesuarus nuo lapkričio pabaigos, kai Kensingtono rūmai paskelbė apie jos ir princo Harry sužadėtuves.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Brangiausiai atsiėjo Meghan vestuvinės suknelės. „Givenchy“ suknia, kurią buvusi aktorė vilkėjo per tuoktuvių ceremoniją, kainavo 440 tūkst. JAV dolerių. Vakarinei daliai skirta dizainerės Stellos McCartney suknia kainavo dar 157 tūkst. JAV dolerių. Už šiuos rūbus Meghan sumokėjo pati – toks buvo nuotakos pageidavimas.

Trečias pagal brangumą apdaras – tai per sužadėtuvių fotosesiją vilkėta „Ralph&Russo“ suknia, kainavusi 75 tūkst. JAV dolerių.

Pirmajam savarankiškam priėmimui, kuriame pasirodė be vyro, bet su karaliene Elizabeth II, hercogienė rinkosi 18 tūkst. JAV dolerių kainavusią „Givenchy“ suknelę su minimalia apsiausto dalimi. Tuo tarpu Jos Didenybės garbei surengtoms iškilmėms „Trooping the Colour“ Meghan pasidabino maždaug 4 tūkst. JAV dolerių kainavusiu rožiniu „Carolina Herrera“ sijono ir palaidinės kostiumėliu.

Per princo Harry pusbrolio vestuves Meghan traukė žvilgsnius su 6 tūkst. JAV dolerių kainavusia „Oscar de la Renta“ suknia. Tiesa, prie jos hercogienė tąsyk derino savo vestuvinius batelius ir vos keliasdešimt JAV dolerių kainavusį galvos papuošalą iš parduotuvės „Marks & Spencer“.

Debiutui Karališkosiose Askoto žirgų lenktynėse Meghan pasirinko vėlgi aukštosios mados kūrėjus „Givenchy“. Balta suknelė patuštino jos sąskaitą 2 065 JAV doleriais.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žinoma, ne visi Meghan drabužiai kainavo tūkstančius. Štai į princo Charleso gimtadienio vakarėlį sode Meghan atvyko vilkėdama 643 JAV dolerių kainavusią „Goat“ suknelę, o per labdaringas polo varžybas hercogienė puošėsi 390 JAV dolerių kainavusia „Shoshanna“ suknele.

Beveik neabejojama, kad didelės Meghan išlaidos drabužiams – tai tik laikinas dalykas. Kol kas jai reikia pripildyti spintą karališko garderobo, o po to ji galės apžaisti jau turimus drabužius. Būtent taip ir daro princo Williamo žmona Catherine.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai