Įsiamžinti su Aleksandru Rybaku skubėjo ir dizainerė Viktorija Jakučinskaitė

Viktorija Jakučinskaitė (kairėje) ir Aleksandras Rybakas / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2012-04-08 23:24
Sekmadienio vakarą, iš karto po koncerto LNK projekte „Lietuvos balsas“, „Eurovizijos“ nugalėtojas Aleksandras Rybakas vietoje to, kad skubėtų ilsėtis į viešbutį, skyrė laiko savo ištikimiausiems gerbėjams.

Pasibaigus per TV transliuotai pirmajai projekto finalinei kovai, Vilniaus pramogų arenoje susirinkusiems vilniečiams bei jo svečiams, A.Rybakas atliko keletą savo dainų. Koncerto, kurį pats vaikinas pavadino jaukiu, metu Aleksandras nepasididžiavo ir nulipęs nuo scenos pasisveikino su savo gerbėjais bei skyrė merginoms savo dainos žodžius „I Love You“ (liet. „Aš tave myliu“). 

Po pasirodymo į neoficialų susitikimą su atlikėju susirinko pusšimtis gerbėjų, tarp kurių buvo ne tik paauglės merginos. Kai kurios gerbėjos buvo pasiruošusios ne tik autografams skirtus lapelius, bet ir rankose laikė dovanas norvegų atlikėjui.

Žmonės.lt taip pat pastebėjo į susitikimą atėjusią dizainerę Viktoriją Jakučinskaitę su draugais. Moteris nesuko sau galvos, kad dauguma Aleksandro gerbėjų už ją jaunesnės. Viktorija patraukė tiesiai prie atlikėjo ir paprašė su juos nusifotografuoti.

Kitos svečio iš Norvegijos gerbėjos nebuvo tokios santūrios. Daugelis merginų, vos gavusios savo dievaičio autografą, klykė iš džiaugsmo, šokinėjo ir kitaip reiškė per kraštus virstančias emocijas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai