Išgražėjusią Dainę Baumilę į „Pinup Girls“ gimtadienį atlydėjo Vaidas Baumila

Vaidas Baumila ir Dainė Baumilė / Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-19 22:00
Būrys garsenybių penktadienio vakarą rinkosi į didelę grupės „Pinup Girls“ merginų šventę – Vilniaus bare „Olympic Lounge“ jos pristatė debiutinį savo albumą „Išpažintis“ ir minėjo antrąjį gimtadienį. Čia pasirodė ir buvusi dainininko Donato Baumilos žmona Dainė Baumilė, ją į šventę atlydėjo dainininkas Vaidotas Baumila.

Pasveikinti „Pinup Girls“ atvyko gausus būrys žinomų žmonių – tarp svečių sukiojosi „radistas“, Simonos Šerkšmukšnytės sužadėtinis Jonas Nainys, dainininkai Donatas Montvydas ir Sasha Song, kirpėjas Valerijus Gigevičius, buvusi „Pinup Girls“ narė Agota Mašanauskaitė, choreografas Šarūnas Kirdeikis ir daugelis kitų.

Vis dėlto nors didžioji dalis garsenybių vizitą į puotą buvo numatę iš anksto, D.Baumilė čia užsukti nutarė spontaniškai. „Vaidas pasiūlė čia užsukti likus valandai iki koncerto. Buvo tikras iššūkis pasiruošti vakarėliui per pusvalandį“, – sakė moteris, šventėje atrodžiusi tiesiog puikiai: juodas trumpas sijonas ir avietinė palaidinė išryškino dailias Dainės kūno linijas.

Kartu su V.Baumila moteris viešumoje pasirodė jau ne pirmą kartą – anksčiau kartu dalyvavo M.A.M.A. apdovanojimuose, vėliau sudainavo dainą „Žvaigždžių duetuose“. Anot D.Baumilės, neseniai įvykusios skyrybos su V.Baumilos broliu Donatu santykių su jaunėliu nepakeitė – Vaidą ji vadino ir vadina savo broliu.

„Visiems sakau ir sakysiu tą patį – man Vaidas kaip brolis. Aš jį pažįstu nuo vienuolikos metų, man jis yra šeimos narys“, – patikino D.Baumilė. Ir nors kasdien su Vaidu Baumila ji ir nebendrauja, jųdviejų ryšys, anot moters, vistiek itin stiprus.

Žmonės.lt