Išgražėjusi Donalda Meiželytė per muzikos apdovanojimus prikaustė žvilgsnius

Donalda Meiželytė ir Mečislovas Subelis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-07 17:39
Dainininkė, renginių vedėja Donalda Meiželytė (42) pastaruoju metu tiesiog švytėte švyti – daugybės komplimentų ji sulaukė ir apsilankiusi Kauno „Žalgirio“ arenoje rengtuose pirmuosiuose muzikos apdovanojimuose „Aukso lašas“. Į renginį tąsyk ją lydėjo kolega Mečislovas Subelis.

Paklausta, kokia gi yra jos akivaizdžių pokyčių priežastis, D.Meiželytė patikino: „Gyvenimas – nuostabus. Regis, lyg nieko ypatingo nedarau. Daug dirbu, ne mažiau ilsiuosi“.

Tačiau primygtinai klausinėjama ji visgi paatviravo – didžiausius pokyčius lėmė daugiau nei prieš metus priimtas sprendimas pakeisti įpročius. Svarbiausia – mityba ir alkoholio vartojimas. Pastarojo dainininkė atsisakė visai, o maisto produktus ėmė gerokai atidžiau rinktis. D.Meiželytės šaldytuve neberasite daugelio pieno produktų, o virtuvės spintelėse – miltų.

„Jogurtą perku tik natūralų, o produktų „tope“ neabejotinai yra įsitaisę lašiniai, česnakas ir daržovės“, – pasakojo D. Meiželytė.

Ji jau kurį laiką atidžiai skaito produktų etiketes, todėl žino, kad lašiniai be konservanto natrio nitrito – tikrų tikriausias deficitas. Jų retai kur gausi, nes tokio produkto turėjimu gali pasigirti ne tik reta parduotuvė, bet ir turgus.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

D.Meiželytės pasirinktas mitybos planas labai primena pastaraisiais metais pasaulyje vis labiau populiarėjančią Paleolito (Paleo) dietą, kurios sudarytojai rekomenduoja vartoti tik ekologiškus produktus (mėsą, žuvį, daržoves, vaisius, sėklas) bei riboti angliavandenius, atsisakyti cukraus, modifikuotų ar rafinuotų produktų. Jos propaguotojai nejaučia alkio, valgo riebiai, neskaičiuoja kalorijų. Informaciniuose šaltiniuose nurodoma, kad, nepaisant to, taip besimaitinančiųjų mažėja ir svoris, gerėja ir sveikata.

„Svarbiausia man buvo ne svorio kontrolė, o sveikata. Nenorėjau savęs alinti. Internete tikrai yra nemažai informacijos apie maistą, sukeliantį vėžį, autoimunines ligas, cukrinį diabetą bei kitus sunkius susirgimus. Suprantu, kokiu laikmečiu gyvename ir kad vartojimas, o ne ligų prevencija yra aktuali gamintojams bei prekybininkams, todėl viskuo tenka rūpintis patiems“, – sakė D.Meiželytė.

Prieš metus per šv. Kalėdas dovanų ji gavo žingsniamatį, tad daugiau laiko skiria pasivaikščiojimui, pamėgo keliones viešuoju transportu. Taip judėdama ji turi laiko per ausinuką klausytis geros muzikos.

D.Meiželytė tapo ir dažna masažuotojų kliente, nepamiršta ir pilvo raumenis stiprinti padedančio elektrinius impulsus skleidžiančio diržo.

Dainininkė patikino, prieš prasidedant pokyčiams išgyveno vieną sunkiausių laikotarpių. Per trejus metus ji neteko abiejų savo tėvelių ir tai labai paveikė emociškai. D.Meiželytė neslėpė – atrodė, kad juoda migla niekuomet neišsisklaidys. Tuo metu nesisekė niekas – nei sau patikti, nei imtis darbų, nei rūpintis sveikata.

„Mark and Migle Photography“ nuotr.
„Mark and Migle Photography“ nuotr.

„Pasiekiau savotišką dugną. Teko rinktis. Ir aš apsisprendžiau viską keisti“, – sakė pašnekovė.

Pastaruoju metu dainininkė kartu su humoristu Juozu Zavaliausku keliauja per Lietuvą ir pristato bendrą judviejų koncertinę programą. Ji patikina – kaimiškose vietovėse žmonių nuoširdumas neišmatuojamas.

„Kaip džiaugiuosi tomis dovanų gaunamomis vilnonėmis kojinėmis ar moliniais puodeliais! Viskas, kas dabar vyksta gyvenime, man atrodo nuostabu!“ – patikino D.Meiželytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama