Išgirskite: visų „Eurovizijos“ atrankos finalininkų dainos

„Eurovizijos“ atrankos finalininkai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-04 09:28
Šeštadienį įvyko antrasis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis, po kurio paaiškėjo paskutiniai finalo dalyviai. Kovo 11-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje dėl kelialapio į Lisaboną susikaus šeši publikos mylimiausi atlikėjai. Kviečiame su jais susipažinti.

„The Roop“ – „Yes, I Do“

Tai prieš ketverius metus suburta grupė, kurios lyderis – dainininkas Vaidotas Valiukevičius. Tie, kurie prieš dešimtmetį sekė, kas dedasi lietuviškoje popscenoje, Vaidotą turėtų prisiminti kaip Milanno. Tačiau Milanno era baigėsi ir dabar Vaidotas atlieka visai kitokią muziką. Grupės „The Roop“ eurovizinė daina publiką pavergia ne tik melodija, bet ir jos nešama žinute: vilties ir šviesos yra net tuomet, kai pasaulis pasidaro labai juodas, kai apninka depresija.

Kotryna Juodzevičiūtė – „That Girl“

Kotryna – praėjusių metų „Eurovizijos“ atrankos lyderė, išplėšusi finale trečiąją vietą. Šiemet Kotryna trečia vieta nenori tenkintis ir dėl klausytojų simpatijų grumiasi su skandinavų autorių parašyta daina „That Girl“. K.Juodzevičiūtė tikina, kad ši daina yra jai ypač artima ir mylima. Tai pastebi ir žiūrovai, ir komisija, žarstantys Kotrynai tik liaupses.

Jurgis Brūzga – „4 Love“

Trečią kartą „Eurovizijos“ atrankoje dalyvaujantis Jurgis žiūrovų teismui pateikė savo kūrybos dainą „4 Love“. Modernūs ritmai, elegantiškas pasirodymas ir stulbinanti Šarūno Kirdeikio choreografija pelnė Jurgiui atrankos lyderio etiketę. Pergale tiki ir pats Jurgis – vyras atrado savo muzikinį stilių, o pasirodymą šlifavo ne vieną mėnesį.

Ieva Zasimauskaitė – „When We're Old“

Ieva – absoliuti antrojo atrankos pusfinalio lyderė, sugebėjusi pavergti tiek žiūrovus, tiek vertinimo komisiją. Kompozitoriaus Vytauto Bikaus parašyta daina ir Ievos nuoširdumas bei trapumas susijungia į nedalomą visumą. Ant scenos Ievai nereikia šou, ji tikrumu geba prikaustyti publikos dėmesį. Pusfinalio metu I.Zasimauskaitė dainą „When We're Old“ atliko taip jausmingai, kad pati po jos braukė ašarą.

Paula Valentaitė – „1 2 3“

Paula gal ir jauniausia „Eurovizijos“ atrankos finalininkė, tačiau tai nereiškia, kad ji nepatyrusi. Jau praėjusiais metais ji varžėsi su scenos vilkais konkurso finale. Šiemet Paula turi dar daugiau ryžto ir noro laimėti – prie šiųmetės dainos sukūrimo ji pati prisidėjo. O štai pusfinalio metu Paula surizikavo pakeisdama visų išliaupsintą dainą. Ėjimas buvo sėkmingas – naujoji „1 2 3“ versija komisijos nariams patiko net labiau nei originalas.

Monika Marija Paulauskaitė – „The Truth“

„Lietuvos balso“ nugalėtoja – bene daugiausiai apkalbų sulaukusi atlikėja šių metų „Eurovizijos“ atrankoje. Į kovą ji stojo paskutinę akimirką, kai perėmė Ericos Jennings parašytą dainą „The Truth“. Erica iš konkurso pasitraukė savo noru ir viešai paskelbė perleidžianti savo dainą, jei atsiras norinčių ją atlikti. Šia proga Monika Marija ir pasinaudojo. Ji, pasak komisijos, įspūdingiausias šių metų „Eurovizijos“ atrankos balsas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai