Išgirskite: DJ Jovani perdarė „eurovizinę“ Ievos Zasimauskaitės dainą

Marius Kiltinavičius ir Ieva Zasimauskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-10 09:24
Antradienį melomanai sulaukė didelės staigmenos – bene populiariausi šalies didžėjai Dj Jovani pateikė naują Ievos Zasimauskaitės „eurovizinės“ dainos „When We're Old“ versiją.

Po didžėjų prisilietimo lyriškas kūrinys „When We're Old“ suskambo visiškai naujai – šią dainą neabejotinai išgirsime ir šokių aikštelėse.

Kartu su daina DJ Jovani paviešino ir specialų vaizdo klipą, kuriame – jautrios akimirkos iš nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo.

Žmonės.lt primena, kad 2018-aisiais tarptautinis dainų konkursas „Eurovizija“ rengiamas Lisabonoje. Konkursą į Portugaliją atvežė praėjusiais metais pergalę išplėšęs dainininkas Salvadoras Sobralis su daina „Amar Pelos Dois“. Tai pirmas kartas, kai „Eurovizija“ vyksta Portugalijoje.

Lietuvai konkurse atstovauja dainininkė Ieva Zasimauskaitė su kūriniu „When We're Old“. Pergalę nacionalinėje atrankoje Ieva išplėšė surinkusi daugiau nei 20 tūkst. žiūrovų balsų. Ji pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje.

„Jonas labai tiki mūsų daina ir mane nuoširdžiai palaikė visame atrankos procese, tad tikrai neįsivaizduoju kas dar, jei ne jis, galėjo imtis dainos remikso“, – sako šiuo metu Izraelyje viešinti Ieva, kur ką tik Eurovizijos fanams pristatė dainos remikso versiją. Dalyvių prisistatymo renginiuose naujai suskambusi daina sulaukė dar daugiau ovaciją. „Nuotaika buvo panaši kaip Londone, kur dainuojant originalią versiją kartu su manimi dainavo visa salė. Jausmas buvo nenusakomas, tad į Izraelį nusprendėme vežtis ir naują versiją, kad mūsų dainą grotų visuose pristatymo renginiuose ir ją išgirstų dar daugiau žmonių“, – sako Ieva.

Dainos remiksą Jonas kūrė Londone, kur dirba naujausia technika aprūpintoje studijoje. Tad išieškotas kiekvienas dainos niuansas leido jai suskambėti naujai. „Originalus kūrinys gražus tiek prasmingu tekstu, tiek dėl akustikos, o sukurta energinga ritminė versija leis jį populiarinti ne tik „Eurovizijos“ renginių scenose, bet ir šokių aikštelėse“, – sako DJ Jovani.

  • „Eurovizijos“ pusfinaliai – gegužės 8 ir 10 dienomis.
  • Didysis finalas – gegužės 12 dieną.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai