Išgirskite: po širdies persodinimo operacijos atsigaunantis Salvadoras Sobralis vėl uždainavo

Salvadoras Sobralis su seserimi Luisa / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-26 17:15
„Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtojas Salvadoras Sobralis (27) sėkmingai sveiksta po jam atliktos širdies persodinimo operacijos. Pirmadienį dainininkas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota kaip jis kartu su Diogo Picão dainuoja.

Prie pianino duetas prisėdo ne šiaip sau. Muzikinis vaizdo įrašas skirtas pranešti apie būsimąjį Diogo Picão koncertą – vasario 28-ąją Lisabonoje jis surengs savo debiutinio albumo „Cidade Saloia“ pristatymo koncertą. Muzikos albume skamba ne tik Diogo Picão, bet ir Salvadoro Sobralio balsas.

Žmonės.lt primena, kad Salvadoras Sobralis buvo išrašytas iš ligoninės sausio 11 dieną. Dainininkas pamažu sveiksta po širdies persodinimo operacijos, jam nepasireiškė jokios komplikacijos.

Kaip jau įprasta po širdies persodinimo operacijos, ribojamas jį aplankyti galinčių žmonių kiekis, todėl iki šiol apie "Eurovizijos" nugalėtoją pamatyti galėdavo tik jo šeimos nariai ir artimiausi draugai.

Širdies persodinimo operacija dainininkui buvo atlikta gruodį Nors reabilitacijai dar prireiks daug laiko, sugijęs Salvadoras Sobralis džiaugsis normaliu, sveiko žmogaus gyvenimu.

Salvadoras Sobralis išgarsėjo praėjusiais metais, kai su jausmingu, sesers jam parašytu kūriniu nugalėjo „Euroviziją“ ir Portugalijoje tapo šalies herojumi. Vaikinas muzikinę veiklą nutraukė praėjus keletui mėnesių po pergalės. Jis atsidūrė ligoninėje ir ilgą laiką laukė, kol jam bus rastas širdies donoras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai