Išgirskite: Irūna ir Marius Jampolskis perdainavo legendinę Stasio Povilaičio dainą „Švieski man vėl“

Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė/ Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dešimties metų kūrybinį jubiliejų švenčiantis populiarus duetas Marius Jampolskis ir Irūna, vasarą maudosi ne jūroje, o darbuose. Aktyvi koncertinė veikla, repeticijos, fotosesijos, darbas įrašų studijose – visa tai duetui neleidžia nuobodžiauti nei šiokiadieniais, nei savaitgalio dienomis.

Jubiliejinę programą duetas dedikuoja legendiniam atlikėjui Stasiui Povilaičiui. Viso karantino metu Irūna ir Marius, nors ir atskirai, nuotoliniu būdu daug repetavo ir stengėsi, kaip įmanoma greičiau įgyvendinti savo sumanymą pagerbti S.Povilaičio atminimą – vos pasibaigus karantinui pilna koja grįžti į sceną ir atnešti, taip išsiilgusiems savo klausytojams, kažką naujo.

Šiuo metu duetas aktyviai repetuoja kartu, įrašinėja maestro repertuaro dainas ir tikina, kad bus ne tik ką paklausyti, bet ir ką pasižiūrėti.

Pirmieji dueto jubiliejiniai koncertai prasideda šią vasarą Palangoje, „Kurhauzo“ salėje, jau nuo liepos 17dienos. Vieną populiariausių Stasio Povilaičio repertuaro dainų „Švieski man vėl“ duetas pasirinko kaip titulinį jubiliejinės programos kūrinį.

Įvertinkite, kaip duetas perdainavo legendinę S.Povilaičio dainą:

Skaitykite daugiau