Išduota seksualiojo nusikaltėlio Jeremy Meekso žmona stebina pasaulį

Jeremy Meeksas ir Melissa Meeks
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-24 14:22
Po to, kai batų dizainerė Chloe Green suviliojo seksualiausią pasaulio nusikaltėlį Jeremy Meeksą, dėmesio centre atsidūrė ir gražuolio žmona Melissa Meeks. Nors vyras pareiškė norą skirtis, internautai kaltino jį neištikimybe bei pakrikštijo plevėsa. Visi gailėjo Jeremy vaiko motinos. Tačiau ar tikrai reikia gailėtis J. Meekso žmonos? Visai neseniai ji pademonstravo, kad su vienišos moters statusu tvarkosi kuo puikiausiai.

Naujasis Jeremy romanas į viešumą iškilo birželio mėnesį. Nuo to laiko jis nusprendė nebesislėpti. Su Chloe Green lankėsi spalvingame Barbadoso karnavale, dalijosi pikantiškais kadrais ir, atrodo, žaidė su savo žmonos jausmais.

Don't mind the background! ❤️have a blessed Sunday everyone. ????????

A post shared by Melissa Meeks (@mmeeks14) on

Melissa Meeks provokacijai nepasidavė. Ji nusprendė neverkti įsikniaubusi į pagalvę, o griebtis aktyvios veiklos ir nustebinti ne tik buvusį mylimąjį, bet ir visą pasaulį.

Pasidalijusi nuotrauka, kurioje demonstruoja plokščią pilvuką ir nepriekaištingą figūrą, ji rašė: „Maitinau burnas, kurios kalbėjo niekus apie mane. Šluosčiau ašaras tiems žmonėms, kurie vėliau buvo priežastis manųjų. Pakeldavau žmones, kurie bandė mane pargriauti. Dariau paslaugas tiems, kurie nesusilaikė manęs nedergę. Buvau su tais, kurie vėliau mane paliko. Išprotėjusi? Galbūt. Tačiau nepraradau savęs. Stengiuosi išlikti tokia, kokia esu. Solidi. Todėl, jog žinau – Dievas turi parengęs man didžiulių planų. “

Day 1. Week 1. ???? #letsseehowthisgoes ????

A post shared by Melissa Meeks (@mmeeks14) on

Žmonės.lt primena, kad populiarusis J. Meeksas su Chloe susipažino per Kanų kino festivalį. Birželį aistringas judviejų romanas iškilo į viešumą. Liepą vyras pateikė prašymą skirtis ir pasakė, kad su Melissa jis nebemato bendros ateities.

Jeremy ir Melissa kartu augino jų sūnų. Be Jeremy Meekso atžalos moteris turi dar du vaikus iš ankstesnių santykių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai