Išdavikiška tėvo nuotrauka: Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas slapta susituokė?

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas / Scanpix/Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-10 21:35
Amerikiečių dainininkės Miley Cyrus (25) ir australų aktoriaus Liamo Hemswortho (27) vestuvės numatytos vasarą. Tačiau poros gerbėjai sukluso, ar tik jiedu nesusituokė slapta dabar.

Tokią mintį pakišo Miley Cyrus tėvo, taip pat dainininko Miley Ray Cyruso įkelta nuotrauką į socialinę paskyrą. Nuotraukoje duktė – balta suknele, tiesa, gana santūria, kas nebūdinga šiai garsiai išsišokėlei.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

Nuotrauką tėvas palydi tokiais žodžiais: „Aš toks laimingas...Ir tu tokia laiminga“.

Kol kas Miley ir Liamas tuoktuvių fakto nepatvirtino, tačiau gerbėjai komentaruose jau sveikina juos sukūrus oficialią šeimą.

Prisiminus Miley Cyrus anksčiau išsakytas mintis dėl vestuvių, tai būtų visai panašu į ją. Dainininkė sakė, kad nenori prabangios šventės ir neketina jai leisti milijonus dolerių. Ji svajoja surengti hipių stiliaus šventę Himalajuose. Bent jau suknelę tėvo paviešintoje nuotraukoje tikrai galima įvardinti kaip hipių stiliaus.

Žmonės.lt primena, kad Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas susipažino filmavimo aikštelėje 2009 m. Vėliau, 2012 m. jie paskelbė, kad susižadėjo, tačiau altoriaus link nepajudėjo. Abu jie padarė pertrauką – Miley draugavo su modeliu ir aktoriumi Patricku Schwarzeneggeriu.

Vis dėlto buvę mylimieji susitaikė, Liamas padovanojo antrą sužadėtuvių žiedą Miley, jų socialinės paskyros pradėjo pildytis bendromis nuotraukomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai