Išdalyti prestižiniai „Emmy“ apdovanojimai: ant raudono kilimo – visi nugalėtojai

„Emmy“ apdovanojimai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-18 10:58
2018-ųjų „Emmy“ apdovanojimai praėjo iškilmingai, su meile ir daug įdomių kalbų. Damos akį traukė dailiomis, vakarinėmis suknelėmis, aktoriai puošėsi klasikinių spalvų kostiumais. Per „Emmy“ apdovanojimus triumfavo serialas „Sostų karai“, ceremoniją vedė „Saturday Night Live“ žvaigždės Colinas Jostas ir Michaelas Che.

Per 70-ąją, jubiliejinę prestižinių „Emmy“ apdovanojimų ceremoniją žvaigždės sakė įkvepiančias kalbas, o režisierius Glennas Weissas, dirbęs prie „Oskarų“ teikimo ceremonijos, pasipiršo mylimajai. Čia netrūko dėmesį kaustančių momentų.

Geriausiu draminiu serialu šias metais išrinktas serialas „Sostų karai“ („Game Of Thrones“), Geriausia komedija – „The Marvelous Mrs. Maisel“. Pro prestižinių apdovanojimų komisijos akis nepraslydo ir „Amerikietiško nusikaltimo istorija: Gianni Versace nužudymas“(„The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story“). Pastarajame seriale vieną pagrindinių vaidmenų kuria Penelope Cruz. Tačiau geriausio miniserialo aktoriaus apdovanijimas atiteko jos kolegai Darrenui Chrissui.

Geriausia draminio serialo aktore išrinkta Clairie Foy iš serialo „Karūna“ („The Crown“), o aktoriumi – Matthew Rhysas iš „Amerikiečiai“ („Americans“).

Geriausiais komedijos žanro aktoriais išrinkti – Rachel Brosnahan, ( „The Marvelous Mrs. Maisel“) ir Billas Haderis („Barry“). 

„Emmy“ apdovanojimai 2018-ieji
„Emmy“ apdovanojimai 2018-ieji
„Emmy“ apdovanojimai 2018-ieji / Vida Press nuotr.
„Emmy“ apdovanojimai 2018-ieji / Vida Press nuotr.

Šias metais geriausiu miniserialo aktioriumi Los Andželo „Microsoft“ teatre paskelbtas Darrenas Chrissas iš „Amerikietiško nusikaltimo istorijos: Gianni Versace nužudymo“(„The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story“) , o aktore  – Regina King iš NETFLIX serialo „Seven Seconds“.

Per apdovanojimus visus nustebino režisierius Glennas Weissas, kuris šiais metais apdovanotas už ypač didžiulį indėlį į įvairiausius projektus. Jis režisavo ir „Oskarų“ teikimo ceremoniją.

„Emmy“ apdovanojimai 2018-ieji
„Emmy“ apdovanojimai 2018-ieji
„Emmy“ apdovanojimai 2018-ieji
„Emmy“ apdovanojimai 2018-ieji

Užlipęs ant scenos atsiimti apdovanojimo, režisierius kalbą pradėjo padėkodamas savo dviem dukroms. Jis tikino, kad nieko už jas brangesnio pasaulyje jam negali būti.

Į savo apdovanojimų lentyną 2018-ais pasidėsiantis jau 12 „Emmy“ vyras, pagerbė ir savo neseniai mirusią mamą. „Dalis mano širdies – sudaužyta. Ir niekas gyvenime to nepakeis. Noriu priminti, kad mama visuomet tikėjo šviesiais dalykais ir labai mylėjo mano merginą Jan.“ – kalbėjo režisierius, rodydamas į tarp žiūrovų sėdinčią mylimąją.

Žinoma, jog salėje akimirksniu kilo sumaištis. Aktoriai švilpė, o nušvitusi režisieriaus draugė žengė į sceną. Glennas įteikė šeimos relikvija tapusį žiedą, kurį jam prie 67-erius metus padovanojo mama. Netrukus režisierius suvokė, kad neatliko vieno svarbaus, sužadėtuvių tradicija laikomo gesto. Taisydamas klaidą jis priklaupė ant vieno kelio, Jan tik gūžtelėjo ir juokais atsakė, kad jai reikia vienos minutėlės. Žinoma, kad dar tai minutėlei nesibaigus, sutiko tekėti už vyro.

Naujausi straipsniai