Išdalyti „Grammy“ apdovanojimai: net penki trofėjai – Billie Eilish

„Grammy“ apdovanojimų akimirka/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-27 09:06
Sekmadienio naktį garsiai nuskambėjo kasmetinė „Grammy“ apdovanojimų ceremonija.
  • Jaunoji superžvaigždė Billie Eilish ant scenos atsiimti prestižinės statulės lipo penkis kartus. Atlikėja laimėjo „Grammy“ už geriausią įrašą, geriausią metų dainą, metų popmuzikos albumą, geriausią popmuzikos vakalinį albumą ir buvo pripažinta geriausia praėjusių metų naująja dainininke.
  • Popmuzikos ir R&B atlikėja Lizzo laimėjo tris „Grammy“.
  • Per televiziją transliuotos ceremonijos metu pagerbtas ir sekmadienį tragiškai su savo trylikamete dukra Gianna žuvęs krepšinio legenda Kobe Bryantas.

Billie Eilish prie albumo „When We Fall Asleep, Where Do We Go?“ dirbo drauge su savo broliu Finneas O'Connellu. Jis šiais metais tapo geriausiu muzikos prodiuseriu ir albumo jkūrėju.

„Mes šio albumo nekūrėme tam, kad laimėtume „Grammy“. Niekada nemanėme, kad jis kažką iš viso laimės. Albumą rašėme apie depresiją, mintis apie savižudybę, klimato kaitą ir buvimą blogiukais, kad ir ką tai bereikštų. 
Todėl šiandien čia stovime be galo dėkingi ir... sutrikę“, – užlipęs kartu su seserimi į sceną atsiimti apdovanojimo kalbėjo F. Oconellas.
 
„Grammy“ apdovanojimų akimirka/„Scanpix“ nuotr.
„Grammy“ apdovanojimų akimirka/„Scanpix“ nuotr.
Billie ne tik tapo jauniausia atlikėja kada nors nominuota keturiems pagrindiniams „Grammy“, bet ir jauniausia, kuri visus laimėjo.
 
Net 8 nominacijas  šiais metais pelniusi Lizzo namo sugrįžo su trimis „Grammy“ statulėlėmis. Jai įteikti apdovanojimai už geriausią tradicinį R&B pasirodymą, ji buvo įvertinta už geriausią solo pasirodymą su daina „Truth Hurts“, taip pat gavo apdovanojimą už albumą „Cuz I Love You“.
 
Nuo Lizzo, iki Billie Eilish – muzikos žvaigždės šventinį vakarą išreiškė užuojautą žuvusio krepšininko Cobe Bryanto šeimai. Ši tragedija palietė visus.
„Grammy“ apdovanojimų akimirka/„Scanpix“ nuotr.
„Grammy“ apdovanojimų akimirka/„Scanpix“ nuotr.

„Grammy“ statulėlės buvo išdalytos net 84 kategorijose. Už ryškiausius metų įrašus buvo pagerbti įvairių žanrų atlikėjai – nuo roko iki klasikinės muzikos.

Naujausi straipsniai