Išbandyta: korėjietiškas „7 sluoksnių metodas“ – skaisčiai ir sudrėkintai odai

Moters veidas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Apie šį metodą sužinojau perskaičiusi Olivios Palermo tinklaraštį. Stiliaus ikona tai praktikuoja jau keletą mėnesių, o Korėjoje ši tendencija išgyvena populiarumą. Ir išties veikia – rezultatą galima išvysti iškart, visa esmė – pasirinkti tinkamą priemonę.

Angliškai tai vadinama „7 skin method“. Tai odos priežiūros būdas, kuomet oda sudrėkinama septyniais sluoksniais toniko. Taip sukuriamas odos skaistumas, švelnumas ir stangrumas. Ir nėra to nemalonaus pojūčio, koks būna, jei oda patepama riebiu kremu.

Sausėti (o kam per žiemą ji nepasausėjo?) linkusios odos savininkės tikriausiai kilstelėjo antakius – tonikas paprastai pasausina odą, ir po jo ją tenka tepti storesniu kremo sluoksniu. Todėl šiam metodui įgyvendinti netinka tonikai, kurių sudėtyje yra alkoholio ar stiprių kvapiklių. Tokie, tepami kelis kartus, ją sudirgintų ir išsausintų.

Aš pati, perskaičiusi savo turimo toniko sudėtį, supratau, kad su juo išbandyti „7 sluoksnių metodo“ nepavyks. Todėl vietoj toniko pasirinkau drėkinamąjį micelinį vandenį. Ir ką gi – rezultatas geras, aišku, geriausia būtų naudoti toniką.

Kaip viską padaryti teisingai?

Pirmiausia nuprauskite veidą prausikliu ir švelniai nusausinkite. Tuomet delnus šiek tiek pašlakstykite toniku ir gerai patrinkite rankas, kad delnai sušiltų – tai bus veiksmingiau, nei tepti toniką vatos tamponėliais. Rankų skleidžiama šiluma padės veido odai geriau įsisavinti priemonę.

Atsargiai delnais įtapšnokite toniką į veido odą. Darykite tai švelniais paspaudimais – tol, kol pajusite, kad priemonė įsigėrė į odą ir nėra lipnumo pojūčio. Tuomet viską pakartokite dar šešis kartus. Galbūt skamba sudėtingai, bet taip nėra, procedūra trunka vos keletą minučių. Ją rekomenduojama atlikti 2–3 kartus per savaitę.

Jeigu jūsų oda labai išsausėjusi arba jei lauke pučia žvarbus vėjas, papildomai sudrėkinkite odą įprastu kremu – būtų gerai, jei jis būtų su SPF filtru. Kitu atveju pakaks odos sudrėkinimo toniku. Pageidaujant galite pasitepti odą makiažo pagrindu.

Moters veidas / Vida Press nuotr.

Šis metodas tinkamas visiems odos tipams, tik pasirinkite toniką pagal savo odos poreikius. Pati O.Palermo teigia naudojanti ekologišką toniką-esenciją.

Išmėginkite šiuos produktus

Moters veidas / Vida Press nuotr.

Bijūnų veido tonikas „Peony Perfecting“

Šis veido tonikas užbaigia valymo procesą, atgaivina odą, pašalina nešvarumų likučius, subalansuoja. Papildytas odą tobulinančiais bijūnų ekstraktais, tonikas švelnina, tonizuoja, suteikia spindesio, tobulos išvaizdos. Odos tekstūra glotnesnė, mažiau matomos poros. Oda atrodo gražesnė, pasiruošusi kitam veido odos grožio ritualui. 200 ml – 17 €

Šlamučių veido tonikas

Papildytas šlamučių gėlių vandeniu ir antioksidantu, žaliosios arbatos ekstraktu, šis bealkoholis tonikas atgaivina, švelnina ir stangrina odą. Oda tonizuojama, valoma, paruošiama drėkinimui. 200 ml – 18 €

Švelnus taukmedžių veido tonikas

Švelnus veido tonikas be alkoholio su taukmedžių sviestu ir gėlių (apelsinų žiedų ir rugiagėlių) vandenimis pašalina makiažo likučius ir tonizuoja odą. Oda tampa švari, švelni ir gaivi. 200 ml – 17 €

Skaitykite daugiau