Išaušo „Måneskin“ gerbėjų laukta akimirka: pašėlusi ketveriukė pristatė premjerą „Mammamia“

„Måneskin“ / Aidano Zamiri ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupės „Måneskin“ gerbėjai visame pasaulyje tiesiog kraustosi iš proto. Spalio 8-osios vidurnaktį įvyko ilgai laukta muzikinė premjera – „Eurovizijos“ dievukai išleido naują singlą „Mammamia“.

„Mammamia“ yra pirmas naujas italų kūrinys po jų pergalės „Eurovizijos“ konkurse gegužę. Šią dainą ketveriukė įrašė praėjus kelioms dienoms po triumfo Roterdame. Kūrinys gimė vos per porą valandų, tačiau premjeros teko palaukti gerokai ilgiau. 

Tiesa, išankstinė „Mammamia“ premjera įvyko Berlyne, legendiniame „SO36“ klube. Jame grupė dar premjeros išvakarėse savo ištikimiausiems gerbėjams atliko naują dainą gyvai. Šio pasirodymo transliaciją stebėjo būrys gerbėjų 16 pasaulio miestų – nuo Niujorko iki Stambulo. Į išankstinės premjeros transliaciją galėjo patekti tik kviestinė publika ir kvietimus laimėję fanai.

MAMMAMIA OUT NOW (+ out of control) ???? https://maneskinofficial.lnk.to/MAMMAMIA

Posted by Måneskin on 2021 m. spalio 7 d., ketvirtadienis

Visam pasauliui „Måneskin“ savo dainą pristatė vidurnaktį. Ketveriukė paskelbė, kuriose muzikos klausymosi platformose galima išgirsti jų naująją „Mammamia“: https://maneskinofficial.lnk.to/MAMMAMIA

Kiek vėliau ši daina atsirado ir „Youtube“ platformoje. 

„Måneskin“ daina „Mammamia“:

Gerbėjų smalsumą iki premjeros vis kurstė patys grupės nariai, daugiau nei savaitę socialiniuose tinkluose erzinę ne tik nuskambančiomis dainos eilutėmis, bet ir provokuojančiomis fotosesijomis.

Intriguodami publiką jaunieji „Måneskin“ tikrai pasitengė. Prieš kelias dienas muzikantai įsiamžino visiškai nuogi. Prieš kamerą bendrai nuotraukai Damiano Davidas, Victoria de Angelis, Thomas Raggi ir Ethanas Torchio pozavo nesigėdydami nei savo nuogumo, nei vienas kito.

O prieš dieną socialiniuose tinkluose pasidalintame vaizdo įraše gerbėjai ant grupės lyderio Damiano pilvo išvydo naują tatuiruotę – „Mammamia“. Būtent taip ir vadinasi naujoji „Måneskin“ daina.

Naujausioje savo dainoje „Måneskin“ vokalistas D.Davidas dainuoja apie tai, kaip kartais skirtingai žmonės suvokia kito žmogaus elgesį, nors pastarojo ketinimai yra visiškai kitokie. Grupė tikisi, kad klausytojai įsiklausys, supras ir įvertins ironišką „Mammamia“ dainos tekstą.

Neabejojama, kad naujoji grupės daina sulauks didžiulio melomanų dėmesio. Šiais metais „Maneskin“ tapo pirmąją italų grupe, kuriai pavyko patekti į britų muzikos dešimtuką netgi su dvejomis dainomis – „I Wanna Be Your Slave“ ir „Euroviziją“ užkariavusia „Zitti i Buoni“. Taip pat ketveriukė tapo daugiausiai dėmesio „Spotify“ platformoje sulaukusia italų grupe.

Šiuo metu italų ketveriukė – pačiame populiarumo pike. Tuo pasinaudodami, „Måneskin“ pranešė apie 2022 m. koncertinį turą, į kurį bilietai išpirkti vos per porą valandų. Deja, Lietuva nebuvo įtraukta į šį grupės turą.

Primename, kad „Måneskin“ – prieš šešerius metus Romoje susibūrusi grupė, grojanti roko, popmuzikos, fanko, repo derinį.

Grupę 2017-aisiais išgarsino pasirodymas populiariame TV šou „X Faktorius“. Italų roko grupę sudaro vokalistas Damiano Davidas, bosistė Victoria De Angelis, gitaristas Thomas Raggi ir būgnininkas Ethanas Torchio. Pasaulinę šlovę šie keturi bičiuliai pelnė 2021 metais laimėję „Eurovizijos“ dainų konkursą.

2021-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja Italijos grupė „Måneskin“ (11 nuotr.)
+5
Grupės „Måneskin“ narė Victoria De Angelis (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau