Įšaldytas Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybų procesas įžiebė susitaikymo viltį

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-10 09:23
Holivudo aktorių pora Angelina Jolie (42 m.) ir Bradas Pittas (53 m.) pastaruoju metu vis teikdavo vilčių, kad praėjusių metų rudenį išsiskyrę jiedu vis dėlto vėl susieis.

Garsiosios poros gerbėjai ypač stropiai bandė perskaityti atleidimo ženklus Angelinos Jolie elgesyje, nes ji buvo skyrybų iniciatorė: moteris leido matytis su vaikais vyrui palankesnėmis sąlygomis, nusipirko namą netoli Brado Pitto, kad būtų patogiau matytis.

„Scanpix“/XPOSUREPHOTOS.COM nuotr.
„Scanpix“/XPOSUREPHOTOS.COM nuotr.

Naujausia žinia – kad pora įšaldė savo skyrybų procesą. Šia žinia pasidalijo žurnalo „Us Weekly“ šaltinis. Tai reiškia, kad neatliekami jokie veiksmai, jog procesas judėtų į priekį.

Poros aplinkos žmonės teigia, kad didelės įtakos tokiam sprendimui turėjo viešas Brado Pitto prisipažinimas dėl savo polinkio į alkoholį, o tai buvo viena svarbiausių kliūčių ramiai žvaigždžių poros gyvenimo tėkmei. Aktorius davė interviu žurnalo GQ gegužės mėnesio numeriui. Negana prisipažinimo, aktorius metė gerti, kad galėtų susigrąžinti šeimą.

Neįvardinto šaltinio teigimu, artimos žvaigždžių aplinkos žmonės mano, kad Angelina ir Bradas gali ir vėl gyventi kartu.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas kartu – nuo 2004-ųjų, jiedu augina šešis vaikus Maddoxą (16), Paxą (13), Zaharą (12), Shiloh (11) ir dvynius Vivienne bei Knoxą (9).

Angelinai Jolie tai trečioji santuoka: 1996–1999 m. ji buvo susituokusi su Jonny Lee Milleriu, o 2000–2003 m. – su Billy Bobu Thorntonu. Bradui Pittui – antroji 2000–2005 m. jis buvo vedęs Jennifer Aniston.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai