Iš „X faktoriaus. Žvaigždės“ pasitraukė Julija Žižė: šou paliko komisijos sprendimu

Julija Žižė / „Fotodiena“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-11 23:14
Sekmadienį tiesioginės transliacijos metu paaiškėjo pirmasis dalyvis, kuris komisijos sprendimu turėjo palikti muzikinį projektą „X faktorius. Žvaigždės“. Pasitraukė kūrybininkė Julija Žižė.

J.Žižė atliko lyrišką Demi Lovato dainą „Anyone“, kurią skyrė savo mirusiai mamai ir visiems nuo priklausomybių besigydantiems žmonėms. Dar prieš transliaciją su globėja užaugusi moteris pasakojo, kad savo mamos ji beveik nepažinojo. 

Julijai gyvenimą padovanojusi moteris mirė neįveikusi alkoholizmo spąstų.

Kūrybininkė pasakojo, kad jei tik jos mama būtų gyva, ji jai neabejotinai padėtų įveikti šią baisią ligą. Ilgą laiką girdėjusi priešiškas kalbas apie savo gimdytoją, tik pati susilaukusi dukrų, J.Žižė pradėjo gilintis į mamos istoriją ir išgirdo visai kitokią įvykių versiją. Julija sužinojo, kad mama ieškojo pagalbos, kovojo už ją, tačiau niekas jos negirdėjo.

Nors komisija pagyrė Juliją už jausmingumą ir atvirumą, bet pasirodyme jiems lyg ir kažko pritrūko. Jazzu paskatino tobulėti ir negailėjo komplimentų, tačiau vėliau komisija, Julijai ir Mariui Repšiui bei Ingai Šepetkaitei kovojant dėl išlikimo, nusprendė, kad lieka duetu šiais metais publiką stebinantys Marius su Inga.

Anksčiau portalui Žmonės.lt J.Žižė yra pasakojusi, jog visada buvo už naujus iššūkius.

„Manau, tai palaiko mus gyvus ir įdomius patiems sau. Gavusi pasiūlymą, supratau, kad tai rimta proga pirmą kartą gyvenime atsižvelgti į dainavimo subtilybes ir mokslą. Kai kurie sako, jog tokie projektai jiems pabaiga, o man tai – nauja pradžia. Neinu maivytis ar šiaip laiko praleisti, einu į „X faktorių“ su savo istorija, noriu papasakoti, koks mano gyvenimas yra iš tiesų“, – kalbėjo ji.

Primename, kad Julija niekur nesimokė dainavimo.

„Nemanau, kad kada esu iš viso dainavusi. Net dabar nepavadinčiau savo atlikimo dainavimu, greičiau – praktika. Aš mokausi kasdien, gal po kokių šešių mėnesių ir uždainuosiu iš tikrųjų“, – sakė ji.

Naujausi straipsniai