Iš Vienos parskridę Vaidas Baumila ir Monika Linkytė oro uoste pradėjo naują „Eurovizijos“ tradiciją

Monika Linkytė ir Vaidas Baumila Vilniaus oro uoste / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-24 13:25
Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavę Vaidas Baumila ir Monika Linkytė sekmadienį parskrido į Vilnių. Dvi savaites Vienoje praleidę dainininkai sugrįžo pasiilgę namų ir kupini įspūdžių.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.

Jubiliejinėje „Eurovizijoje“ Lietuvos atstovai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė užėmė 18 vietą. Konkurso nugalėtoju tapo Švedijos atstovas Måns Zelmerlöw, atlikęs dainą „Heroes“. 

Į Lietuvą Vaidas ir Monika grįžo tiesioginiu reisu iš Vienos šiek tiek prieš 13 valandą. Kartu su duetu atskrido ir visa Lietuvos delegacija: vadovas Audrius Giržadas, Martynas Tyla, Neringa Zeleniūtė, keturi pritariantieji vokalistai ir kiti.

Oro uoste atlikėjus pasitiko gausus žiniasklaidos atstovų būrys, kuriam duetas atidavė duoklę – pasidalijo savo įspūdžiais, patirtais jubiliejinėje „Eurovizijoje“. 

„Jaučiamės puikiai, atidavėme absliučiai viską, širdyje mums tikrai ramu“, – patikino duetas, paklaustas, kaip vertina savo pasirodymą finale.

Čia pat jiedu paskatino pradėti naują „Eurovizijos“ tradiciją: ištiesė Lietuvos vėliavą, ant kurios visi pasirašė  – atlikėjai išreiškė viltį, kad nuo šiol visi Lietuvos atstovai pasirašys ant šios vėliavos ir ji keliaus iš vienų rankų į kitas kaip sėkmės ir patriotizmo simbolis.

Duetas prisipažino, kad labiau už linksmybes grįžę jiedu tenori tiesiog pailsėti ir gerai išsimiegoti. Tiesa, Monika šmaikštavo, kad namuose turi butelį šampano, kurį šia proga galbūt iššaus.

Pasiteiravus dueto apie Rusijos atstovę, jeidu teigė, kad ją tikrai matė dešimtuke, tačiau negalvojo, kad ji yra viena iš pagrindinių lyderių. Ką jie mano apie tai, kad Lietuva neskyrė jai nė vieno balso? „Mes dainuojame, o ne politikuojame“, – šyptelėjo abu.

Duetas dėkojo gerbėjams už palaikymą ir tikėjimą: „Sulaukėme tikrai daug žinučių ir gražių žodžių, ačiū!“ Atlikėjai patikino, kad patirtis „Eurovizijoje“ buvo nenusakoma, o, turėdami antrą progą, jie nedvejodami vėl susikrautų lagaminus ir vyktų į tokį konkursą darkart.

Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.

 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai