Iš Victorios Beckham Niujorko ilgapirščiai nukniaukė dviratį

Victoria Beckham / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-07 12:07
Nors ir sunku įsivaizduoti, kaip mados ikona Victoria Beckham (39), praktiškai nenusiaunanti aukštakulnių, mina dviratį, taip kartais pasitaiko. Tačiau būtent tada, kai Victoria per Niujorko mados savaitę pasirinko kelionei dviratį, vagys šią transporto priemonę, prirakintą prie stulpo, iš moters nudžiovė.

Dizainere virtusi buvusi popmuzikos žvaigždė penktadienio rytą savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalino nuotrauka. Po nuotrauka, kurioje matosi tik spyna prie stulpo prirakintas priekinis dviračio ratas ji ironiškai rašė: „Na, vadinasi, namo šiandien aš nevažiuosiu.“

„Twitter“ nuotr.
„Twitter“ nuotr.

Tiesa, tos pačios dienos vakare V.Beckham į kitą savo socialinį tinklą „Twitter“ įkėlė dar vieną nuotrauką – vagystės aplinkybių tirti atvykusį Niujorko policijos automobilį. Po nuotrauka ir vėl buvo pareigūnų lėtumą pašiepiantis komentaras: „Atvyko ieškoti prapuolusio dviračio“.

Jei kyla sunkumų, mėginant įsivaizduoti Victoria važiuojančią dviračių, pagalvokite apie žmonių srautą Niujorke, kuriame nuolatos gyvena 9 mln., per mados savaitę. Dviratis šiuo metu – greičiausia transporto priemonė.

V.Beckham savo pirmąją kolekciją Niujorko mados savaitėje pristatė 2008-aisias. Nuo to laiko ją, kaip mados kūrėją, pripažino ne tik stileivos, bet ir žinomi dizaineriai. Šiais metais ji taip pat žada pristatyti naujausią savo kolekciją.

Be to, sklando kalbos, kad kostiumus E.L.James knygos „Penkiasdešimt pilkos atspalvių“ ekranizacijai taip pat kurs stilingoji V.Beckham.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai