Iš Victorios Beckham mados ambicijų iš pradžių šaipytasi – dabar ji eina iškėlusi galvą

Victoria Beckham / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-20 14:52
Iš Victorios BECKHAM (44) mados ambicijų pradžioje šaipytasi – kuri žvaigždė nemėgina jėgų šioje srityje. Tačiau „Victoria Beckham“ ženklas sėkmingai gyvuoja jau dešimt metų, o naujausia kolekcija sėkmingai debiutavo Londono mados savaitėje.

Pristatymas surengtas steriliose ir įspūdingose Thaddaeuso Ropaco šiuolaikinio meno galerijos erdvėse (baltutėlės sienos, jokios interjero puošybos, atitraukiančios dėmesį nuo modelių). Ant podiumo, kurį atstojo aukšti marmuriniai laiptai, be kitų, pasirodė tokios žvaigždės kaip Stella Maxwell, veteranė Stella Tennant ir Victorios mėgstama lietuvė Kristina Grikaitė. Pirmoje eilėje šalia 250 garbingų svečių tradiciškai sėdėjo dizainerės šeima: vyras Davidas Beckhamas (43), visi trys sūnūs – Brooklynas (19), Romeo (16) bei Cruzas (13) – ir jaunylė dukra Harper Seven (7). Vakare artimieji ir draugai susirinko švęsti prekės ženklo dešimtmečio – Beckham rengiami vakarėliai garsėja visame Londone.

Victoria Beckham Londone pristatė 2019 m. pavasario ir vasaros kolekciją / „Scanpix“ nuotr.
Victoria Beckham Londone pristatė 2019 m. pavasario ir vasaros kolekciją / „Scanpix“ nuotr.

Patinka tai skeptikėms ar ne, buvusi Posh Spice ir futbolininko žmona (o tai iškalbingas apibūdinimas: reportažas iš Victorios ir Davido vestuvių, kuriose neapsieita be auksinių sostų ir deimantinės karūnėlės, – elegancijos ekspertų košmaras, kaip ir daugelis kitų jos stiliaus bei mados eksperimentų) tapo viena stilingiausių pasaulio moterų. Pripažinta dizainere. Ir – tobula šeimos santykių vadybininke: kad ir kiek būtų kalbama apie greitas poros skyrybas (kitas gandas teigia, kad „Victoria Beckham“ tuojau bankrutuos) – jie beveik dvidešimt metų kartu, augina keturis vaikus, o Davido nuotraukos su pagranduke Harper Seven kelia baltą pavydą dėl mielo tėčio ir dukters ryšio.

Victoria Beckham, Kate Moss, Lenny Kravitz, naomi Campbell / „Scanpix“ nuotr.
Victoria Beckham, Kate Moss, Lenny Kravitz, naomi Campbell / „Scanpix“ nuotr.

Iš šalies gali atrodyti, kad viską Victoria gavo savaime: gimė ir augo turtingoje, privilegijuotoje šeimoje, alkūnėmis ir atkaklumu prasimušė į dainininkes ir ištekėjo už trofėjinio vyro. Tačiau geriausia vertinti lyginant – kas šiandien yra kitos „Spice Girls“ narės ir kas – Victoria: gatvėje, sekama fotografų ir einanti nusilenkti po dar vienos savo kolekcijos pristatymo Niujorke, o dabar jau ir Londone. Kaip negerbti tokio atkaklumo ir ryžto?

Privačios mokyklos, skirtos elito atžaloms, atrodo puiki starto aikštelė tik tiems, kas jose nesimokė. Starto aikštelė – gal ir taip, bet niekas negarantuoja, kad vaikas sugebės ja pasinaudoti. Ir kad bus tokioje mokykloje laimingas. Jubiliejaus proga duodama interviu britų „Glamour“ dizainerė darkart prisiminė neauksinius paauglystės metus – mokykloje jos nemėgo, prie klasės draugų nepritapo. Jautėsi ne tokia, kaip visos, jai nepatiko vakarėliai (bet patiko mokytis, o laisvalaikį leisti šokių mokykloje). Kitus vaikus erzino, kad ją vežiojo brangus tėvų automobilis, kad, užuot nešiojusis kuprinėje, mokyklinius reikmenis susikraudavo į prabangios drabužių parduotuvės maišelį – štai toks protesto būdas...

Victoria ir Davidas Beckhamai / „Scanpix“ nuotr.
Victoria ir Davidas Beckhamai / „Scanpix“ nuotr.

Suaugusiesiems tokios bėdos atrodo juokingos, tačiau paauglystėje gali būti pasaulio žlugimo priežastis („Nė vienam vaikui nelinkėčiau patirti to, ką teko man“). Victoria susidorojo ir šiandien dalijasi patirtimi – kaip. „Jei galėjau aš, gali ir kiti. Neverta nuleisti rankų išgirdus „ne“ – net jei tai tau sako nuolatos. Reikia paprasčiausiai uoliai dirbti ir turėti ištikimų žmonių šalia. Džiaukitės tuo, kas esate. Visada – nuo pat jaunystės, nuo „Spice Girls“ laikų sakiau: būti kitokiam – normalu. O svajonės negali būti per didelės.“

Dar viena Victorios sėkmės paslaptis, kuria mielai būtų pasidalijusi su pačia savimi prieš dešimt metų, – džiaugtis tuo, ką darai. Šiandien ji taip ir gyvena: kaip pati sako, kasryt pabudusi įgnyba sau, kad patikėtų: tai, kas ją supa, – ne sapnas.

„Victoria Beckham“ 2018 metų pavasaris-vasara / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
„Victoria Beckham“ 2018 metų pavasaris-vasara / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas

Per tuos metus mados industrijoje ji tikina išmokusi labai daug ir iš geriausių profesionalų. Tačiau kiekvieną sezoną prieš šou nervinasi vis labiau, nors, regis, turėtų būti atvirkščiai. „Mėnuo po mėnesio kuri kolekciją – nori išspausti iš savęs geriausia ir duoti savo pirkėjai tai, ko ji nori. Niekada nežinai, kas gali nutikti: viena iš merginų gali nukristi nuo laiptų, aš galiu nukristi nuo laiptų! Bet tokia nežinia kelia tokį jaudulį...“

Jei dizainerė dėl ko nors ir gailisi, tai tik dėl to, kad įtempta dienotvarkė neleido skirti užtektinai laiko šeimai, – su tuo susiduria kiekviena dirbanti moteris. Žinoma, Davidas ir vaikai visada buvo svarbiausi, bet išlaikyti pusiausvyrą tarp šeimos ir karjeros nelengva net būnant Victoria Beckham. O ir kaltės jausmo nenuginsi nei garsiu vardu, nei dideliais pinigais.

Naujausi straipsniai