Iš veterinaro Pauliaus Morkūno klinikos įžūliai pavogtos aukų dėžutės: akiplėšas užfiksavo kamera

Paulius Morkūnas ir per kameras užfiksuota vaizdo medžiaga / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žinomas „TV pagalbos“ veterinaras ir veterinarijos klinikos įkūrėjas Paulius Morkūnas susidūrė su ilgapirščiais. Apsimetę maloniais klientais ir užkalbinę darbuotoją, vagys išsinešė aukų dėžutę.

Veterinaras Paulius Morkūnas apie nemalonią situaciją papasakojo socialiniuose tinkluose. Vyras kreipėsi į ilgapirščius, įvardydamas juos, kaip „vagių šeimą“.

„Miela vagių šeimyna. Negaliu kitaip pradėti sakinio, nes tokia realybė. Vakar iš klinikos vėl buvo pavogtos aukų dėžutės. Viskas suplanuota, vienas uždengė, kita užkalbino, kitas greitai paėmė ir pro duris pabėgo, kitas (kita) dar bandė vaidinti sąžiningą pilietį.

Paulius Morkūnas / Socialinių tinklų nuotr.

Tikras šeimyninis duetas, gražu žiūrėti, jeigu tai būtų darni šeima. Tik gaila ne gyveno siekiuose padaryti kažką gero, stengtis uždirbti pinigėlius, o duetas pavogti... Jūs vagiate sveikatą, ne turtą, ne pinigus, tie pinigėliai skirti gyvūnams padėti, supraskite... Kreipiuosi į jus, tikiuosi, kad nesate dar tiek sugedę, kad negalite pataisyti savo klaidų“, – rašė Paulius Morkūnas ir pasidalijo stebėjimo kamerų užfiksuota vaizdo medžiaga.

Veterinaras pažymėjo, kad pareiškimas dėl vagystės jau parašytas, tačiau jei ilgapirščiai grąžintų pinigus, jis žadėjo pareiškimą atsiimti.

„Pareiškimas parašytas, bet aš pažadu jį atsiimti jeigu jūs grąžinsite aukų dėžutes atnešdami ir atiduodami. Nereik atsiprašymų, tiesiog parneškite tai, kas ne jūsų, pergalvokite ir pasikeiskite...“, – pridūrė jis.

Miela vagių šeimyna. Negaliu kitaip pradėti sakinio, nes tokia realybė. Vakar iš klinikos vėl buvo pavogtos aukų...

Posted by Paulius Morkūnas on 2021 m. sausio 8 d., penktadienis
Skaitykite daugiau