Iš vasaros į rudenį: plaukų spalvos transformacija

„Isabel Marant“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Patinka mums tai ar ne, tačiau į šaltąjį sezoną jau įžengėme. Ateina metas pagalvoti apie rudeninį įvaizdį. Galima pradėti nuo garderobo, o galima – ir nuo plaukų. Vasarą prie įdegusios odos tinka saulės nušviesintos sruogos, tačiau rudenį norisi kitokio atspalvio. Tad kaip atgaivinti plaukų spalvą?

Ruduo savaime reikalauja šiltesnių, sodresnių, tamsesnių tonų ir mažesnių kontrastų (pvz., jei plaukai dažyti sruogelėmis ar ombre, spalvų skirtumas turėtų būti minimalesnis). Tačiau kaip ir kiekviena taisyklė, taip ir ši turi išimčių – jei jūsų odos ir akių atspalvis šaltas, galite rinktis šaltesnio atspalvio plaukų dažus. Svarbiausia – mažiau eksperimentų namie ir daugiau konsultavimosi su koloristu(-e).

Šviesūs plaukai

„Roberto Verino“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.

Jei vasarą dažėte plaukus platinos spalva arba rinkotės šviesią su pelenų atspalviu, galbūt metas pagalvoti apie kažką truputį tamsesnio ir šiltesnio? Galima dažyti plaukus sruogelėmis ir taip pamažu pereiti iš vasaros į rudenį.

Rudi plaukai

„Victoria Beckham“, ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.

Rudos spalvos yra daugiausia ir gražiausių variacijų. O, kadangi dauguma lietuvių turi natūraliai rudos arba pilkšvos spalvos plaukus, belieka tik paryškinti (pvz., patonuoti) atspalvį. Tą daryti vertėtų, nes per vasarą saulė nušviesina rudus plaukus ir įgyjamas nepageidaujamas raudonas arba geltonas atspalvis.

Norint rimtesnių pokyčių, dar galima padažyti plaukus šviesesniais „blyksniais“.

Raudoni plaukai

„Giambattista Valli“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.

Rudenį rinkitės šiltesnius tonus, tarkime, kaštoninius ar vario. O jei norite kažko ryškesnio, svarbu nesirinkti šalto atspalvio – veidas atrodys išbalęs. Galite išmėginti rubino, granato akmens atspalvius. Geras variantas – pažaisti dviem tonais ir taip vizualiai sušildyti veidą.

Juodi plaukai

Kendal Jenner / Vida Press nuotr.

Juoda spalva savyje turi kokio nors atspalvio – mėlyno, raudono, violetinio, rudo. Šaltąjį sezoną patariama iš jų rinktis raudoną. O jei oda pablyškusi ir nesinori to dar labiau pabrėžti, galite juodus plaukus padažyti vos matomais rudais blyksniais. Vizualiai plaukų apimtis atrodys didesnė, jie gražiai atspindės šviesą.

Rudeniški plaukų atspalviai (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau