Iš vasaros į rudenį: 5 būdai, kaip prailginti vasarinių suknelių dėvėjimo sezoną

Su suknelėmis – šiltai / Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-08-13 09:57
Nors vasaros liko vos pusė mėnesio, tai nereiškia, kad vasarinį garderobą teks supakuoti ir giliai paslėpti 9 ilgiems mėnesiams. Apmaudas suprantamas, kai pusę vasaros ieškojome tobulos suknelės, ją suradusios globojome spintoje, nes lijo, o paskui užklupo ruduo. Liūdėti nevalia. Šiuolaikiniai garderobai yra vieno sezono, t. y. drabužiai tarnauja kiaurus metus. Raktas į sėkmę – sluoksniavimas. Ypač kai diena prasideda vasara, o baigiasi...

Keli dalykai, į ką verta kreipti dėmesį

Faktūros. Nors ir tokios pat spalvos, bet skirtingų faktūrų deriniai – atlaso, odos, trikotažo, grubaus mezginio – vizualiai turtingesni ir įdomesni.

Proporcijos. Verta kreipti dėmesį, kad derinio viršus ir apačia nepasidalytų per pusę į lygias dalis, t. y. kažkurio daikto turi būti daugiau, harmonijos ir pusiausvyros labui. Vizualiai ištęsti derinio viršų arba apačią galima derinant artimos spalvos aksesuarus: panašios spalvos pėdkelnes ir aulinukus – prie suknelės, golfą, skrybėlę, beretę – viršuje.

Stilistinis kontrastas. Basutės, stiletai su plevėsuojančia suknele – suprantama. Aulinukai, loaferai, oksfordai, sportiniai bateliai, vyriškas švarkas, pilotinė striukė, grubaus mezginio kardiganas su lengva suknele – keli klasikinio stiliaus kontrasto pavyzdžiai, padedantys sukurti žymiai kompleksiškesnį derinį. Visi šie daiktai – esminio garderobo sudedamieji.

Suknelė su petnešėlėmis + golfas

Praktiška tendencija ištempti vasarinės suknelės tarnavimo laiką – vilktis po ja golfą. Svarbus dalykas: golfas turi būti siaurutėlis. Siauri golfai turi bruožą lipti aukštyn, raukšlėtis po suknele. Tai išvengiama vietoje tradicinio golfo pasirinkus golfą-glaustinukę: ji gulės tobulai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Suknelė + trikotažiniai marškinėliai

Kai oras pakenčiamas, bet nebetinkamas nuogiems pečiams, išgelbės balti trikotažiniai marškinėliai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Suknelė + marškiniai ir / arba kelnės

Kelnės, kiulotai, marškiniai po minimalistine berankove suknele sukurs visiškai naują komplektą. Džinsai – taip pat į kompaniją. Šiuo atveju svarbu, kad derinio sudedamieji būtų struktūriški ir švarių linijų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Orui tapus rudeniškesniam, su jau išvardytais reikės dar vieno sluoksnio:

Raumeningi elementai

Geriau už vėjo plaikstomą vasarinę suknelę yra jų deriniai su militaristinėmis parkomis, pilotinėmis striukėmis, struktūriškais švarkais, kuriuos galima sujuosti diržais (ypač – korsetiniu). Taip sukursite daugiasluoksnį ir rafinuotą derinį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aulinukai

Juodos nepermatomos pėdkelnės, kojinaitės iki kulkšnių su aulinukais mėgsta lengvų suknelių kompaniją. Spalvingi batai su kojinaitėmis – viena iš praktiškiausių tendencijų, auliniai-kojinės ištemps kojas iki begalybės, be to, atrodys supermadingai ir šiuolaikiškai.

www.lauralatour.com

Elaima.lt

Naujausi straipsniai