Iš užsienio Neringa Šiaudikytė grįžo su pagrindiniu prizu: „Atgijo pamiršti jausmai“

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Neringa Šiaudikytė su dar dviem Lietuvos atlikėjomis savaitgalį dalyvavo tarptautiniame dainų konkurse „Shining star“ Stambule, Turkijoje. Visoms mūsų šalies delegacijos narėms jame šypsojosi sėkmė.

Lietuvaičių vokalo mokytojai – Onutė ir Vytautas Žukai. Jie padėjo merginoms ne tik pasiruošti konkursui, bet ir jas į jį lydėjo.

Jaunimo „Shining star“ kategorijoje trečią vietą užėmė Greta Zabielaitė, o suaugusiųjų būryje išsiskyrė ir antros vietos įvertinimą gavo Gabrielė Lukošiūtė. Profesionalų grupėje ryškiausiai spindėjo N. Šiaudikytės žvaigždė. Ji konkurse atliko Etta James dainą „At last“ ir tapo ne tik savo kategorijos nugalėtoja, bet ir buvo išrinkta kaip geriausia „Shining star“ atlikėja.

„Grand Prix konkursuose gali laimėti bet kurios kategorijos dalyvis. Man šis apdovanojimas labai svarbus, nes pirmąją tokį aukštą įvertinimą tarptautiniame konkurse buvau gavusi jau senokai – prieš pustrečių metų Tenerifėje. Atgijo pamiršti jausmai, kurie, rankose laikant svarbiausią to vakaro statulėlę, yra tikrai ypatingi“, – sakė N. Šiaudikytė.

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Ji sakė esanti įsitikinusi, jog tokiose atlikėjų varžytuvėse svarbiausia yra pasirinkti tinkamą, balso galimybes galinčią atskleisti dainą.

„At last“ man nebuvo naujas kūrinys. Bet nežinau kodėl konkursams jo anksčiau nesirinkdavau. Tačiau dabartinis sprendimas buvo laiku ir vietoje“, – pasakojo pašnekovė.

Konkurso organizatoriai jai padovanojo savaitės poilsį Turkijoje ir komandos, kuri padės jai susukti vaizdo klipą bet kuriai dainai, paslaugas.

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio archyvo nuotr.

N. Šiaudikytė sakė ne kartą atostogavusi įvairiuose turkų kurortuose, yra viešėjusi Stambule ir Ankaroje.

„Šiame krašte turiu nemažai draugų. Stambule gyvena ir kelios čia šeimas sukūrusios bičiulės. Per tas kelias viešnagės dienas spėjau pasivaikščioti po miestą ir jas aplankyti“, – kalbėjo dainininkė.

Skaitykite daugiau