Iš TV3 traukiasi ilgametė viešųjų ryšių direktorė Rima Olberkytė-Stankus

Rima Olberkytė-Stankus / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2013-06-20 11:22
Rima Olberkyktė-Stankus apsisprendė atsisveikinti su TV3 televizija. Po dešimtiems metų, praleistų šioje televizijoje, moteris atsisako viešųjų ryšių direktorės darbo.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Tai Žmonės.lt patvirtino pati R.Olberkytė-Stankus.

„Su vyru imamės penkerius metus brandinto projekto, patys sau kuriame darbo vietas, tikimės, kad viskas pasiseks. Dirbsime įmonių socialinės atsakomybės srityje. Daugiausiai dėmesio skirsime įvairiems paramos, labdaros projektams ir t.t. Tai man yra arčiausiai širdies, tad apsisprendėme ir einame ta linkme“, – portalui Žmonės.lt sakė paskutines dienas TV3 televizijoje skaičiuojanti Rima. 

Paklausta, ar po dešimtiems metų darbo įmonėje, nėra gaila palikti kolegų, kurie jau tapo ir draugais, pašnekovė neslėpė, kad tikrai gaila.

„Net kalbėdama su jumis jaudinuosi... Tačiau tikiu, kad tiek su TV3 televizija, tiek su mūsų komandos nariais pratęsime bendradarbiavimą, tik kad manęs nebus čia, biure“, – apie pokyčius kalbėjo R.Olberkytė-Stankus.

Visgi, pašnekovė nespjauna į šulinį, iš kurio dar gali tekti gerti.

„Niekada gyvenime nesakau ne. Svarbiausia, kad priėmę šį sprendimą, esame laimingi, o tolimesnės ateities neplanuojame, nes žmogus planuoja, o dievas juokiasi“, – juokėsi Rima.

Nors moteris nežino, ar jai jau yra numatyta pamaina, tiki, kad tinkamas darbuotojas tikrai atsiras. „Apie savo išėjimą vadovybei pranešiau prieš šešias savaites, intensyviai dirbta, tad labai laukiu įpėdinio, kuriam galėčiau perduoti visas savo žinias ir patirtį“, – kalbėjo R.Olberkytė-Stankus. 

Ne vienas praradimas

Tai ne pirmosios didelės permainos televizijoje. Neribotų atostogų išėjo TV3 programų direktorius Jurgis Jefremovas, jį laikinai pakeitė sporto žurnalistas Mindaugas Rainys. 

Taip pat TV3 televizija neteko pavasarį į eterį po motinystės atostogų grįžusios Ingos Jankauskaitės. Ją  iš TV3 persiviliojo LNK, patikėdami jai „Lietuvos balso“ vedėjos rolę. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai