Iš „Šuolio“ iškrito Daina Bilevičiūtė, lyderiu vėl tapo Juozas Erlickas

Indrė Kavaliauskaitė, Daina Bilevičiūtė, Gytis Balčiūnas ir Mindaugas Stasiulis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Projektas „Šuolis“ jau įgavo pagreitį – pirmojoje laidoje debiutavę dalyviai itin jaudinosi atlikdami pirmuosius savo šuolius, tačiau bijoti ir abejoti nėra kada. Antrojoje laidoje emocijos taip pat liejosi per kraštus, o įtikti žiūrovams bei komisijai dalyviai stengėsi atlikdami šuolius su savo artimaisiais, draugais, kolegomis ar žinomais žmonėmis. Sekmadienio vakarą iš projekto pasitraukti teko Dainai Bilevičiūtei: susumavus dviejų laidų rezultatus paaiškėjo, kad jai sekėsi prasčiausiai.

Kadangi premjerinėje „Šuolio“ laidoje nekrito nė vienas dalyvis, šį sekmadienio vakarą vėlgi pasirodė visi vienuolika drąsuolių.

Iš „Šuolio“ iškrito mažiausiai palaikymo sulaukusi Daina Bilevičiūtė, lyderiu ir vėl tapo Juozas Erlickas.

Antroje laidoje dalyviai šoko poromis: aktorius Andrius Žiurauskas šoko su savo dvylikamečiu sūnumi Ąžuolu, humoristas Artūras Orlauskas – su sūnumi Martynu, rašytojas Juozas Erlickas – su dukra Radvile, profesionalus šokėjas Marius Gaižauskas į pagalbą pasikvietė pirmojo „Šuolio“ sezono dalyvį, šokėją Deividą Meškauską, aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė šoko su krepšinio rinktinės „talismanu“, masažuotoju Juozu Petkevičiumi, didžėjus Sezzy – su atlikėja Indre Burlinskaite, Daina Bilevičiūtė į kompaniją pasikvietė savo kolegą Gytį Balčiūną, atlikėja Vita Jakutienė pasirodė su pasaulio ir Europos bušido čempionu Sergejumi Maslobojevu, tituluota gražuolė Elita Citovičiūtė šuolį atliko su gimnastikos treneriu, akrobatu Tadu Butautu. Remigijus Morkevičius pasirodė su lengvojo kultūrizmo pasaulio ir Europos čempione Kristina Narbutaityte, o modelis Jolanta Leonavičiūtė šuoliui pasikvietė savo giminaitį, sportininką Matą Kišoną.

Antrojoje „Šuolio“ laidoje – dalyvių pasirodymai su pasikviestais svečiais (276 nuotr.)
+270

Dalyvius vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė ne vienas profesionalas. Į teisėjos kėdę sėdo 10 metų trenere dirbanti Lietuvos čempionatų prizininkė, Europos veteranų čempionatų dalyvė Aušra Jurevičienė, taip pat – Lietuvos šuolių į vandenį nacionalinės rinktinės treneris, šios sporto šakos „tėvu“ vadinamas Kęstutis Autukas, kuris pats net 22 kartus tapo Lietuvos šuolių į vandenį nuo tramplino ir bokšto (10 metrų) čempionu, Lietuvos daugkartinis čempionas  ir treneris Ignas Barkauskas bei humoristas, laidų vedėjas Vitalijus Cololo.

Pirmieji į baseiną nuo penkių metrų aukščio  šoko Remigijus Morkevičius ir Kristina Narbutaitytė. Prieš šuolį Remigijus prisipažino, kad jo išrinktoji laukiasi pirmagimio, todėl šokti į baseiną kartu su juo negalėjo. 

Remigijus Morkevičius ir Kristina Narbutaitytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

K.Autukas jų pasirodymą įvertino aštuoniais: „Sėkmingai atlikote šuolį, jis man patiko, nors nėra labai sudėtingas“. A.Jurevičienė skyrė tiek pat balų bei pagyrė porą už sinchroną. Aštuonis su puse skyrė V.Cololo, išgyręs Remigijaus partnerę ir tobulą jos figūrą. Tuo tarpu I.Barkauskas skyrė aštuonetą, mat pastebėjo, kad atsistoti žemyn galva Remigijui ant bokšto pavyko tik iš antro karto. 

Antra dalyvių pora – Daina Bilevičiūtė ir Gytis Balčiūnas – savo pasirodymą pradėjo šmaikščia daina. Į akis krito ir jų įvaizdis – Daina įkūnijo aikštingą nuotaką, o Gytis buvo pasipuošęs kelnaitėmis ir kostiumą imituojančiu drabužiu su varlyte. Užlipę ant 5 metrų bokšto jiedu suvaidino susipykusius jaunavedžius: Gytis stvėrė Dainą ant rankų ir laikydamas ją glėbyje šoko į baseiną.

Remigijus Morkevičius ir Kristina Narbutaitytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Oho, kokia bomba buvo… Šuolio kaip ir nebuvo, tik bomba“, – sakė Ignas, skyręs penkis balus. „Daina buvo, šokis buvo, vestuvių linksmybės buvo, ir bučiniai... Bet juk turėjo būti dar ir šuolis, tačiau jo nebuvo. Ar jums nieko neskauda?“ – klausė Kęstutis, skyręs šešetą. Tuo tarpu V.Cololo juokavo, kad jam buvo linksma, mat jis pamatė lietuviškuosius Keną ir Barbę – porai už humorą skyrė septynis. A. Jurevičienė teigė, kad tikro šuolio nepamatė, „tik jo pėdsakus“, todėl skyrė penketą.

Tretieji į baseiną iš trijų metrų aukščio sinchronu šoko Artūras Orlauskas ir jo sūnus Martynas. I. Barkauskas porai skyrė septynis balus klausdamas, kodėl jie nelipo aukščiau, o rinkosi tik tris metrus. 7,5 balo skyrė A.Jurevičienė. „Labai džiugu, kad dalyvauja sūnus ir tėtis. Tvarkingai atlikote elementą, bet, kaip Ignas sakė, trūksta aukščio, todėl griežtai tik septyni balai“, – griežtas buvo ir K.Autukas. Jam antrino ir V.Cololo, taip pat skyręs septynetą.

Remigijus Morkevičius ir Kristina Narbutaitytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Marius Gaižauskas ir Deividas Meškauskas žiūrovus pirmiausiai pamalonino energingu šokiu, kurio kulminacija tapo ištreniruotų kūnų pademonstravimas: šokėjai  tiesioginio eterio metu nusiplėšė marškinėlius ir tik tada pakilo į bokštą šuoliui. Pasirinktas jų aukštis – penki metrai. Deja, sinchroniško šuolio atlikti nepavyko – Deividas Meškauskas truputį paskubėjo.

„Pritrūko sinchroniškumo“, – aštuonis balus skyręs sakė K.Autukas. „Buvo gražu, tik Deividas paskubėjo“, – aštuonis su puse jiems skyrė I.Barkauskas. A.Jurevičienė skyrė aštuonetą, taip pat pastebėjusi, kad nepavyko išlaikyti sinchrono. 8,5 balo skyrė ir Cololo, paantrinęs kitiems komisijos nariams dėl porai pritrūkusio susiderinimo.

Remigijus Morkevičius ir Kristina Narbutaitytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Vita Jakutienė ir Sergejus Maslobojevas šoko iš penkių metrų aukščio. Nors pora padarė visai įdomų šuolį, komisija neliko sužavėta – visi vienbalsiai tikino, kad Vita pasirinko per lengvą kelią.

V.Cololo skyrė aštuonis su puse balo. A.Jurevičienė buvo griežtesnė: „Išvarei iš proto bernioką. Už tavo kritimą skiriu šešis su puse balo“. Jai antrino ir I.Barkauskas: „Šou man patiko, bet šeši su puse“. K.Autukas taip pat pasigedo V.Jakutienės pastangų: „Segejus gražiai skriejo, bet svarbiausai čia – Vita. Vita, pradėk daryti sudėtingesnius šuolius“.

Remigijus Morkevičius ir Kristina Narbutaitytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Andrius Žiurauskas ir jo sūnus Ąžuolas šoko nuo trijų metrų aukščio: berniuką aktorius apkabino glėbyje ir kartu jiedu įkrito į baseiną. Prieš šuolį A.Žiurauskas prisipažino, kad sekmadienį tapo seneliu.

„Už šitą griuvimą duodu septynis su puse  balo“, – lakoniškai sakė Jūratė. Tiek pat balų skyrė ir V.Cololo: „Man atrodo, kad sudėtingiausia šokti su savo šeimos nariu, nes viskas būna labai jautru“. I.Barkauskas ir K.Autukas skyrė mažiau – po šešis su puse balo. Komisijos nariai gyrė porą už jaukų pasirodymą, tačiau akcentavo, kad profesionalaus šuolio visgi nebuvo.

Remigijus Morkevičius ir Kristina Narbutaitytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Joana Bartaškienė ir Juozas Petkevičius šoko nuo penkių metrų bokšto. Porai puikiai pavyko išlaikyti sinchroną, jiedu palydėti gausiais plojimais.

„Tai buvo nuostabu, fantastiška tiesiog!“ – gyrė porą V.Cololo, skyręs net devynis balus. Jam antrino ir Aušra Jurevičienė, skyrusi aštuonis balus.

„Tobula pora jūs! Taip gražiai atrodote kartu!“, – komplimentų pažėrė I.Barkauskas, tačiau už ne itin sudėtingą šuolį jis skyrė  7,5 balo. „Jūs abu apdovanoti charizma! Parodėt nesudėtingą, bet labai tiksliai atliktą šuolį, todėl septyni su puse balo“, – sakė K.Autukas.

Remigijus Morkevičius ir Kristina Narbutaitytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Elita Citovičiūtė ir Tadas Butautas prieš šuolį atliko įspūdingą gimnastinį pasirodymą , kuris žiūrovus privertė aikčioti iš nuostabos. Tačiau tai nebuvo dueto pasirodymo kulminacija – ja tapo įspūdingas šuolis nuo 7,5 metro aukščio.

„Tai buvo rimta paraiška – pasijutau kaip šuolio į vandenį varžybose, net žvilgsniai buvo užtikrinti, rimti“, – gyrė porą A.Jurevičienė skyrusi aštuonis.

„Šis pasirodymas nuo pat pradžių buvo stilistinis, sportinis – elegantiškas, tvirtas, galingas“, – sakė  devynis balus skyręs K.Autukas. „Viskas buvo labai sportiška, devyni!“ – poros pasirodymu gerėjosi ir V.Cololo. „Sinchronas tikrai buvo! Šaunuolė, devyni balai!“, – porą gyrė ir I.Barkauskas.

Remigijus Morkevičius ir Kristina Narbutaitytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Sezzy ir Indrė Burlinskaitė atliko sudėtingą šuolį – ji šoko nuo 7,5 metro aukščio, o jis – nuo penkių. Deja, porai visiškai nepvyko išlaikyti sinchrono – I.Burlinskaitė į vandenį įšoko gerokai anksčiau.

„Tau reikėjo pačiam vadovauti, būtų buvę lengviau“ – sakė A.Jurevičienė, skyrusi septynis balus. „Aš dar taip nematęs – skrenda į vandenį ir tik tada skaičiuoja. Sinchrono tikrai nebuvo“ , – sakė septynetą skyręs I.Barkauskas. „Atlikimas nelabai pavyko, bet pasirinkimas buvo sudėtingas, todėl septyni balai“, – sakė K.Autukas. „Kam leidai vadovauti moteriai?“ – pusiau rimtai, pusiau juokais piktinosi V.Cololo, porai skyręs vos 6,5 balo.

Remigijus Morkevičius ir Kristina Narbutaitytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Jolanta Leonavičiūtė ir Matas Kišonas pasirinko penkių metrų aukštį – pora atliko sudėtingą šuolį, kuris puikiai pavyko.

„Jums pavyko prisijaukinti vandenį ir skrydį!“, – sakė A.Jurevičienė, skyrusi aštuonis balus. „Triukas buvo pavojingas, aštuoni su puse“, – vertino I.Barkauskas. „Tai retas ir gražus parodomasis šuolis, kuris buvo atliktas beveik be priekaištų – aštuoni su puse“, – porą gyrė K.Autukas. Tuo tarpu V.Cololo skyrė devynis su puse balo, teigęs, kad šuolis buvo puikus ir vertas aukšto įvertinimo.

Remigijus Morkevičius ir Kristina Narbutaitytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Juozas Erlickas ir jo dukra Radvilė pasirinko šuolį-griuvimą nuo penkių metrų aukščio. Tiesa, komisija jiems aukštų balų neskyrė argumentuodama tuo, kad jis nebuvo sudėtingas.

Visi vienbalsiai davė po septynis balus ir pasirodymą vertino itin lakoniškai.  „Duktė jums šauniai talkino, buvo gražu ir vėl pažiūrėti į šeimyninį šuolį“, – savo poziciją išsakė K.Autukas.

Remigijus Morkevičius ir Kristina Narbutaitytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau