Iš šou „Šok su žvaigžde“ iškrito Monika Linkytė, tarp favoritų pateko dar viena pora

Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis / J. Stacevičiaus / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-21 20:56
Šeštadienio vakarą laidoje „Šok su žvaigžde“ vėl virė aršios kovos – dėl išlikimo laidoje kovojo septynios poros. Vakaro pabaigoje paaiškėjo, kuriai iš jų projektą teko palikti.

Šį šeštadienį šou „Šok su žvaigžde“ gerbėjai turėjo atsisveikinti su Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis. Poros samba nesužavėjo ir komisijos. Teisėjai jiems skyrė mažiausiai balų – vos 19 balų.

„Monikai linkiu įvaldyti moterišką galią“, – kalbėjo L.Chodkevičiūtė.

Aštuntojoje „Šok su žvaigžde“ laidoje pasirodė floristas Edgaras Vegys ir Katerina Voropaj, laidų vedėjas Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė, atlikėjas, prodiuseris Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič, atlikėja Monika Linkytė ir Rolandas Beržinis, atlikėja ir aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, stilistas Joringis Šatas ir Viktorija Šeinker, sporto žurnalistė Dovilė Šeduikytė ir Edvinas Belousovas.

Šokėjus vertino Pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių taurės laimėtoja Eglė Visockaitė, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, treneris Virginijus Visockas ir 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusi profesionali sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė.

Daugiausiai komisijos pagyrų ir vėl sulaukė aktorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis, sušokę sambą. Porai komisija skyrė 27 balus

„Samba tai ne lietuviškas šokis ir skirtas ne lietuviškam temperamentui, bet man atrodo Kayra puikiai atliko Shakiros rolę. Gal tavo giminėje yra pietietiškų šaknų? Taaip šokti ne kiekvienas lietuvis galėtų, didžiausią įspūdį paliko šokio pradžia. Viskas buvo atlikta taip, kaip ir turi būti“, – po šokio komentavo L.Chatkevičiūtė.

Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis / J. Stacevičiaus / LRT nuotr.
Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis / J. Stacevičiaus / LRT nuotr.

Visuomet daug komisijos pagyrų sulaukiantys atlikėjas Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič šįkart išgirdo kritiką. Poros lėtasis valsas nesužavėjo komisijos, tačiau ši jiems skyrė 25 balus.

„Puikus pasirodymas, bet mes visada laukiame iš jūsų geresnio, jūs mus išlepinote. Padarėte keletą klaidų, man šiek tiek trūko polėkio. Kodėl jo trūko? Jūs seniau puikiai išvaidindavote. Norėjosi truputėlį daugiau tos emocijos, kad jūs patys džiaugtumėtės, ne tik mus džiugintumėte“, – sakė V.Visockas.

Jam antrino ir kita teisėja E.Visockaitė. Pasak moters, šokis buvo blankus.

„Man labai liūdna šį vakar, nes šokis buvo blankus, priminė dietinį paplotėlį, kurio aš nemėgstu. Jūs turite visas galimybes laimėti projektą, tai aš jums patarčiau negalvoti apie techniką, tik mėgautis momentu ir šokiu. Tai yra labai svarbu“, – sako E.Visockaitė.

Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič / J. Stacevičiaus / LRT nuotr.
Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič / J. Stacevičiaus / LRT nuotr.

Pagyrų sulaukė ir Katerina Voropaj ir Edgaro Vegio pora, sušokusi Vienos valsą. Dalyviai sulaukė 25 komisijos balų.

„Tai buvo gražu, gražu, gražu. Pirmąkart mačiau kad bandėte papasakoti istoriją. Giriu iš visos širdies, tačiau viską dabar sugadinsiu. Vienos valse norėjosi matyti daugiau pasvirimo, mes visada sukamės“, – šokį komentavo E.Visockaitė.

Į lyderių gretas pateko ir stilistas Joringis Šatas bei Viktorija Šeinker, sušokę rumbą. Poros šokį komisija įvertino 25 balais.

„Rumba tau tinka. Tu esi rumbos karalius“, – šmaikščiai sakė E.Visockaitė.

Naujausi straipsniai