Iš proto varantys reikalavimai įžymybių asistentams: nuo košerinės dietos iki pažastų uostymo

Madonna, Beyonce, Christianas Bale'as
Autorius: Aistė Simėnaitė
Publikuota: 2017-06-29 08:00
Tapti pasaulinio garso įžymybės asistentu daug kam gali atrodyti nepasiekiama svajonė. Ne veltui Maryl Streep herojė filme „Ir velnias dėvi Pradą“ savo asistentei (akt. Anne Hathaway) vis primindavo, kad už durų – tūkstančiai merginų, pasiruošusių nužudyti dėl jos darbo vietos. Vis dėlto, asistentams dažnai tenka įgyvendinti, rodos, jokia logika nepagrįstus žvaigždžių įgeidžius, galinčius tiesiog išvaryti iš proto.

Vienas geidžiamiausių pasaulio aktorių Christianas Bale'as garsėja savo sunkiu charakteriu. Harrisonas Cheungas, dirbęs žinomo vyro publicistu ir asmeniniu asistentu daugiau nei dešimt metų, baigęs šį karjeros etapą išleido knygą. Joje Harrisonas guodžiasi, kad jam tekdavo net uostyti aktoriaus pažastis prieš žengiant ant raudonojo kilimo. Asistavimas Christianui vyrui kainavo santuoką, o psichoterapeutas jam nustatė potrauminio streso sindromą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.


Rodos, kuo tampi populiaresnis, tuo labiau „šlovė susuka galvą“. Madonnos darbuotojai skundėsi, kad privalėjo jai nešti vandenį šešis kartus per naktį, laikytis griežtos košerinio maisto ir makrobiotinės dietos, namuose buvo draudžiami televizoriai, o materialioji mergaitė yra taip pamišusi dėl higienos ir švaros, kad kas kartą prieš naudodamasi tualetu, į jį siųsdavo vieną iš asistentų su pirštinėmis, veido kauke ir buteliuku dezinfekatoriaus. Beje, darbuotojai skundėsi ir popkaralienės taupumu – jos asistentai gaudavo bene dvigubai mažesnes algas nei tie, kurie dirbo pas dosnesnes įžymybes.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.


Nors dainininkė Beyonce ir negarsėja ypatingomis keistenybėmis, jos darbuotojams taikomi itin dideli reikalavimai. Mažosios Blue Ivy auklė privalėjo mokėti žymiojo hito „Single Ladies“ choreografiją. Pasirodo, niekas kitas taip gerai nenuramindavo mergaitės, kaip glaustinuke apsirengusios auklės šokis.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Perfekcionistė Martha Stewart savo asistentus versdavo raudonpadžių "Christian Laboutin" batų padus perdažyti juoda spalva. Nors raudonas akcentas – firminis šių batelių ženklas, kurį noriai kopijuoja tūkstančiai visame pasaulyje, Marthai tai tiesiog nepatiko.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.


Gali pasirodyti, kad ypatingų pageidavimų turi tik šiuolaikinės divos, bet net ir legenda tapęs Frankas Sinatra savo asistentus varydavo iš proto. George'as Jacobsas savo memuaruose atskleidė, kad jam kas dieną tekdavo tamsiais dažais dengti dainininko plikę, sužiūrėti didžiulius į žvaigždės lovą besiveržiančių ir iš jos bėgančių moterų srautus ir net rankomis plauti jo apatinius.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai