Iš pirmų bendrų atostogų su Ąžuolu Žvaguliu grįžusi Ineta Puzaraitė: „Esu laiminga“

Ineta Puzaraitė ir Ąžuolas Žvagulis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-26 21:00
Grupės „Studentės“ narė Ineta Puzaraitė kartu su širdies draugu, naktinio klubo „Mojito nights“ direktoriumi Ąžuolu Žvaguliu, prieš kelias dienas grįžo iš Ispanijos, kur keletą savaičių mėgavosi puikiu oru, saule ir nuostabia kompanija.

Apie savo pirmąsias atostogas su mylimuoju Ąžuolu (Žilvino Žvagulio sūnumi – aut. past.) Ineta sutiko papasakoti išskirtinai portalui Žmonės.lt.

„Atostogavome dešimt dienų šalia Malagos esančiame Mijos miestelyje, kur gyvena Ąžuolo mama, sesuo ir broliukas. Iš pradžių planavome, kad tik gulėsime prie baseino ir nieko neveiksime, nes norėjome tiesiog pailsėti. Tačiau kai aš pamačiau, kokioje vietoje gyvena Ąžuolo mama, tai jau pirmą rytą atsikėlusi pradėjau sakyti, kad reikia važiuoti apsidairyti, nes čia yra ką pamatyti“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Ineta.

Pora apsilankė Malagoje, pakeliui neaplenkė mažų miestelių, jie labai atlikėją sužavėjo. Poilsiautojai taip pat pasinėrė ir į naktinio gyvenimo linksmybes, tačiau didžiausią įspūdį I.Puzaraitei paliko apsilankymas koridoje.

„Ją nori uždrausti, todėl pagalvojome, kad būtina apsilankyti, nes galbūt daugiau niekada gyvenime nepasitaikys tokia proga. Maniau, kad man skaudės širdį, nes tie buliai yra nužudomi, tačiau nebuvo taip baisu. Galbūt viršų ėmė tai, kad buvo įdomu ir dar niekada neteko tokių vaizdų matyti“, – pasakojo atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

I.Puzaraitė su Ą.Žvaguliu apsilankė ir pietvakarių Europoje esančiame Gibraltare. Ineta pasakojo, kad teko pašerti beuodeges beždžiones, kurios yra tikras Gibraltaro stebuklas ir viena žymiausių Gibraltaro įdomybių. Tai vienintelė Europoje aptinkama ir laisvėje gyvenanti primatų rūšis. Tad visai ne be reikalo apie šias beždžiones sklando legendos. Net sakoma, kad, kai Gibraltare nebeliks beždžionių, gibraltariečiai praras teises į Didžiosios Britanijos pilietybę.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ispanijos virtuvė žavi ne vieną keliautoją: šviežios jūros gėrybės, įvairūs kumpiai, vaisiai... Ineta juokėsi, kad pirmomis dienomis, kuomet pradėjo ragauti viską, jau buvo pradėjusi galvoti, kad namo grįš keturiais kilogramais sunkesnė. Tačiau tai nepasitvirtino.

„Protingai valgėme, nes buvo apie 40 laipsnių karščio, tai nelabai dieną norisi valgyti. Lauki, kol saulė nusileis, o tada jau ką nors gali ir užkrimsti. Visada pietaudavome ir vakarieniaudavome vis kitoje vietoje, stengėmės išbandyti kuo daugiau įvairiausių patiekalų“, – pasakojo grupės „Studentės“ narė.

I.Puzaraitė pasidžiaugė ir vietiniais, kurie jai pasirodė itin draugiški, svetingi, o grįžusi atgal į Lietuvą ji pasigedo ispaniškų šypsenų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ineta Ispanijoje lankėsi ne pirmą kartą, tačiau šįkart čia viešėjo ilgiau ir ne kurorte. Be to, šios atostogos buvo pirmos Inetai ir Ąžuolui. Daugelis sako, kad per atostogas geriausiai gali pažinti antrąją pusę, tad mergina džiaugėsi, kad jokių kivirčų tarp jų nekilo. „Mes labai gerai sutariame. Ąžuolas manimi labai rūpinasi ir nuolaidžiauja, tai kelionės metu visada sutikdavo daryti tai, ką noriu, ir pats vis klausdavo: „O ką tu nori daryti?“. Esu labai laiminga“, – pasakojo atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai