Iš oro uosto evakuoti Martynas Tyla ir Donatas Montvydas juokauja: gal tai Selo kerštas?

Donatas Montvydas ir Martynas Tyla / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-19 21:13
Tarp šimtų ketvirtadienio vakarą iš Vilniaus oro uosto evakuotų žmonių – ir garsus prodiuseris Martynas Tyla bei dainininkas Donatas Montvydas. Į Dubliną išvykti turėjusių prodiuserio ir dainininko planai netikėtai žlugo, mat atsakingos tarnybos gavo pranešimą apie oro uoste galimai padėtą sprogmenį.

M.Tylos ir D.Montvydo lėktuvas į Airijos sostinę Dubliną turėjo pakilti 21:45 val., tačiau likus kiek mažiau nei valandai iki skrydžio tapo aišku, kad bent jau artimiausiu metu niekas niekur neskris.

Čia suvažiavo daugybė tarnybinių automobilių ir visi yra evakuojami. Dar taip man nėra buvę“, – Žmonės.lt sakė M.Tyla.

Prodiuseris pasakojo, kad staiga oro uoste susirinkę žmonės buvo paprašyti tučtuojau palikti patalpas. „Niekas nieko neaiškino. Visi išėjo į lauką ir tiek. Žmonės čia nežino, kas vyksta“, – sakė M.Tyla. 

Tačiau bent jau pats tikino neišsigandęs: „Jokios panikos, labai ramiai. Nuėjome, štai, į viešbučio restoraną, esantį šalia.“

Nors aplinkybės kitam pasirodytų bauginančios, M.Tyla, bendraudamas su Žmonės.lt, juokavo: „Sakiau, šiandien Egidijus Dragūnas turėjo nemalonumų su policija, tai gal labai supykęs nusprendė va ką padaryti...“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai