Iš Niujorko grįžęs modelis Edita Vilkevičiūtė ėmėsi rankinių kūrybos – Lietuvoje pristatys kolekciją

Edita Vilkevičiūtė ir Irena Serapinienė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-05 10:16
Viena garsiausių pasaulyje Lietuvos modelių Edita Vilkevičiūtė, sugrįžusi trumpam į gimtinę, skubėjo susitikti su mados namų „Sirena“ įkūrėja ir rankinių dizainere Irena Serapiniene – moterys susitarė dėl bendradarbiavimo, mat manekenė kurs savo vardo rankinių liniją, o mados namai padės įgyvendinti jos idėjas.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

E.Vilkevičiūtė, apsilankiusi I.Serapinienės mados namuose, kartu apžiūrinėjo skirtingų spalvų odas, rankinių dirbtuves, domėjosi gamybiniu jų procesu.

I.Serapinienė liko pakerėta Editos energijos ir susidomėjimu, mat manekenė, kurios dienotvarkė suskaičiuota valandomis, skyrė nemažai laiko ir dirbtuvėse stengėsi įsigilinti į smulkiausius rankinių kūrimo niuansus.

„Šis planas su Edita kurti rankines gimė jau metų pradžioje, o dabar jau įgauna apčiuopiamesnį pavidalą: grįžusi į Lietuvą Edita apsilankė mūsų dirbtuvėse – mus labai pradžiugino, kad ji skyrė pakankamai daug laiko susipažinimui su odos apdirbimu, technologijomis, įrengimais. Mergina norėjo giliau suvokti rankinės kūrimo procesą – tai labai džiugina“, – Žmonės.lt sakė I.Serapinienė.

Dizainerė pasakojo, kad savo entuziazmu ir gera nuotaika E.Vilkevičiūtė užkrėtė visą kolektyvą, todėl diena dirbtuvėse praėjo ir naudingai, ir linksmai.

E.Vilkevičiūtės vardo rankinių kolekcija, tikimasi, kad bus pristatyta jau šių metų pabaigoje – I.Serapinienė vylėsi, kad Niujorke daugiausiai laiko praleidžianti manekenė ras laiko sugrįžti į Lietuvą ir surengti pristatymą.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai