Iš „Mis Puerto Riko“ Kristhielee Caride atimta karūna, nes jai nepatiko bendrauti su žiniasklaida

Kristhielee Caride / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-21 20:04
Vos prieš keturis mėnesius gražiausia Puerto Riko mergina išrinkta Kristhielee Caride neteko grožio karalienės titulo – karūna iš jos atimta už tai, kad merginai nepatiko bendrauti su žiniasklaida, praneša „Us Weekly“.

„Mis Puerto Riko“ grožio konkurso organizatorė Desiree Lowry ketvirtadienį per spaudos konferenciją pranešė, kad iš Kristhielee Caride atimta karūna ir ir 2016-ųjų „Mis Puerto Riko“ titulas.

Pagrindine priežastimi, dėl ko iš Kristhielee Caride buvo atimta karūna, Desiree Lowry įvardijo merginos nenorą bendrauti su žiniasklaida, kas itin svarbu grožio karalienei.

Pranešama, kad duodama interviu vietos žiniasklaidos kanalui, Kristhielee Caride pasakė ją kalbinusiam reporteriui: „Man tiesiog nepatinka kameros“. Šia buvusi Desiree Lowry tai girdėjo ir, jos žodžiais tariant, tuo metu norėjo prasmegti skradžiai žemę.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

„Visada privalai prieš kameras parodyti save iš geriausios pusės. Būti prieš kameras ir atsakinėti į pačius įvairiausius klausimus yra pareiga“, – sakė „Mis Puerto Riko“ grožio konkurso organizatorė, nusivylusi Kristhielee Caride elgesiu.​

Visada privalai prieš kameras parodyti save iš geriausios pusės. Būti prieš kameras ir atsakinėti į pačius įvairiausius klausimus yra pareiga

Be to, organizatorę taip pat papiktino, kad Kristhielee Caride niekada neatsiprašė dėl savo elgesio ir nepatikino, jog tai daugiau niekada nepasikartos. Maža to, po to incidento mergina atšaukė visus savo susitikimus su žiniasklaida ir nepaskyrė kito laiko.

Po to, kai buvo paskelbta, kad neteko karūnos, Kristhielee Caride savo „Facebook“ paskyroje parašė: „Niekada neturėjau ketinimų ką nors priversti pasijausti blogai, įskaudinti ar suteršti įvaizdį tų žmonių, kurie padėjo man atsidurti ten, kur esu šiandien“.​

Kristhielee Caride vėliau šiais metais turėjo atstovauti savo šaliai „Mis Visatos“ rinkimuose. Vietoje jos konkurse dalyvaus pirmąja vicemis Puerto Riko grožio konkurse tapusiai Brendai Jimenez.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai