Iš medaus mėnesio Kretoje sugrįžę Justinas ir Miglė Lapatinskai jį pratęsė Druskininkuose

Justinas ir Miglė Lapatinskai Druskininkuose / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-10 13:47
Neseniai iš medaus mėnesio grįžęs dainininkas Justinas Lapatinskas su žmona Migle romantiškus vakarus tęsia Druskininkuose.

Ramų šeštadienio vakarą žinomo druskininkiečio susidomėjimo sulaukė miesto centre dalijami jubiliejiniai atvirukai. „Druskininkai man tai ramybės oazė, tai vieta, kur pailsiu nuo darbų ir pasikraunu energijos“, – sakė J. Lapatinskas pirmąjį atviruką išsiųsti nusprendęs savo sūnėnui.

Atvirukus dovanoja druskininkiečiams ir miesto svečiams

Reikia pripažinti, nors vis rečiau vieni kitiems dovanojame atvirukus, į rankas gavę tikrą sveikinimą jaučiamės pamaloninti. Būtent taip savo dėmesį gyventojams ir miesto svečiams dalijo 220-ąjį jubiliejų švenčiantys Druskininkai. Šeštadienį miesto centre padovanota  3000 fotomenininkų sukurtų jubiliejinių miesto atvirukų.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Druskinkų savivaldybės inicijuota akcija sulaukė didelio susidomėjimo. „Dovana man? Kokia maloni staigmena!“, – atvirukus su šypsena priėmė kiekvienas praeivis.

Dovaną kūrė 12 fotomenininkų

Gražiausius Druskininkų miesto vaizdus įamžino Lietuvos fotomenininkai bei vietiniai fotografijos mėgėjai. Birželio mėnesį vykusiame fotografų plenere geriausi šalies menininkai ieškojo kadrų, kurie perteiktų miesto ritmą, kultūrą ir grožį.

„Fotomenininkų darbai atskleidė savitą žvilgsnį į miestą ir jo objektus. Po miestą išsibarstę plenero dalyviai ieškojo šviesos ir objekto sąveikos, miesto ir žmogaus diskusijos, gamtos ir mūsų greito gyvenimo susitikimų. Viso buvo sukurta daugybė nuotraukų, kurių atranka reikalavo ilgų diskusijų. Fotomenininkai užfiksavo išties įspūdingų kadrų, tačiau atvirutėms atrinkti šiai formai tinkamiausi žvilgsniai  į kurortą. Tai asmeninė dovana miestiečiams ir miesto svečiams“, – apie jubiliejinių  miesto atviručių kūrimo etapus kalbėjo komisijos ir Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininkas Jonas Staselis.

Gražiausia nuotrauka – atsitiktinė

Kitaip nei plenero dalyvių kadrai, visai atsitiktinai buvo užfiksuota į Druskininkus atvykusio veisiejiečio Sandro Želionio fotografija, taip pat virtusi jubiliejiniu atviruku. Vakare rimstantis miestas ir gamta, pamaininį darbą dirbančiam fotografui mėgėjui S. Želioniui pasirodė žavingas ir unikalus. Fotografas džiaugėsi, jog tuo metu po ranka turėjo fotoaparatą: „nuo tos akimirkos niekada su fotoaparatu nesiskiriu, juk nežinia, kada ir kur bus patys gražiausi vaizdai“.

Per paskutinį vasaros mėnesį savivaldybė miesto gyventojams ir svečiams ketina padovanoti 12 000 atvirukų. Miesto centre atvirukai bus dalinami šeštadienio vakarais nuo 18 iki 21 val.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai