Iš medaus mėnesio grįžęs Donatas Čižauskas su grupe „2 Donatai“ pradeda koncertinį turą

Donatas Čižauskas su žmona Ieva / Asmenino albumo ir Dainiaus Bagdono nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-11 11:17
Kuo daugiau darai, tuo daugiau padarai – tokiu posakiu jau kuris laikas vadovaujasi grupės „2 Donatai“ narys Donatas Čižauskas, kuris vos tik sugrįžęs iš medaus mėnesio, kartu su Karoliu Akulavičiumi pradės koncertinį turą po Lietuvą.

Iš karto po vestuvių Donatas teigė, jog paatostogauti suspės visada, tačiau vis dėl to savo įtemptoje darbotvarkėje balsingasis dainininkas atrado laiko ir poilsiui su žmona Ieva.

Nors gali pasirodyti, jog gyvenant tokiu tempu, nebelieka laiko repeticijoms, Donatas iš kelionės grįžta kupinas naujų jėgų ir idėjų, kuriomis nekantrauja pasidalinti su savo gerbėjais.

Būsimuose koncertuose žiūrovai gali tikėtis dar didesnio energijos antplūdžio ir neabejotinai – daug geros nuotaikos ir širdį glostančių muzikinių ritmų.

Entuziazmo netrūksta ir neseniai Donato vardu pakrikštytam kitam grupės „2 Donatai“ nariui Karoliui Akulavičiui. Kartu su scenos partneriu į koncertinį turą Karolis keliaus pirmą kartą, todėl jis labiau nei bet kada nusiteikęs atiduoti visas jėgas tam, kad žiūrovams padovanotų įspūdingą reginį ir puokštę ilgai neišblėsiančių emocijų.

Koncertinio turo pradžios nekantriai laukia ir prie „2 Donatai“ prisijungusi gyvo garso grupė, tad klausytojai gali tikėtis daug pozityvumu užkrečiančių muzikinių ritmų ir geros nuotaikos užtaiso.

„2 Donatai“ ir gyvo garso grupė šiems pasirodymams ruošėsi atsakingai, o jų darbo rezultatus klausytojai turės galimybę išgirsti jau visai netrukus – pirmasis „2 Donatai“ koncertas, pažymėsiantis turo pradžią, įvyks jau spalio 12 dieną ir tęsis iki pat gruodžio vidurio.

Per šį laikotarpį balsingieji atlikėjai aplankys daugiau kaip 20 Lietuvos miestų ir miestelių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atlikėjas Donatas Čižauskas Plungėje vedė Ievą Šakinytę: liudininkais tapo Valinskai

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai