Iš Los Andželo sugrįžusi Ugnė Siparė: apie ten gyvenančią „dvynę“ sesę ir artimą amerikiečių kultūrą

Ugnės Siparės atostogos Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė, 15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Televizijos laidų vedėja, žurnalistė Ugnė Siparė netikėtai nusprendė aplankyti Los Andžele gyvenančią seserį Laurą. Nors tai ne pirma Ugnės viešnagė už Atlanto, šįkart ji Jungtines Valstijas pamatė ne turistės akimis, o iš arčiau – per savaitę suspėjo įsilieti į jų gyvenimo ritmą ir netgi atšvęsti Padėkos dieną su visomis tradicijomis.

Amerikoje – nebe pirmą kartą

Kadangi Ugnės Siparės sesuo gyvena Los Andžele, dažniausiai viešėdama Amerikoje ji lankosi būtent šiame mieste. Ne išimtis ir šis kartas.

„Norėjau atostogų ir galvojau, ką per savaitę galėčiau nuveikti. Nieko per daug neplanuodama sugalvojau aplankyti seserį. Mano vyras, deja, skristi kartu negalėjo, nes tą savaitę turėjo daug darbų, todėl pagalvojau, kad bus puiki proga turėti kokybišką laiką kartu su seserimi ir susipažinti su jos nauju augintiniu šuniuku.

Apskritai keliaudama ar ką nors organizuodama per pandemiją nesijaučiu labai ramiai, tad didelių planų ten neturėjau“, – 15min teigė Ugnė.

Ugnės Siparės atostogos Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Įsijautė į amerikietišką gyvenimo būdą

Pašnekovė atkreipė dėmesį į gražų sutapimą – kaip tik tuo metu JAV buvo minima Padėkos diena: „Juokiausi, kad pirmą kartą su tikra amerikietiška šeima švenčiau Padėkos dieną.

Buvo labai smagu. Šventėme su draugais, laikydamiesi visų amerikietiškų tradicijų, valgėme kalakutą, kurį reikėjo kepti visą dieną. Taip pat stebėjome Padėkos dienos paradą. Pavyko prisiliesti prie jų gyvenimo būdo iš arčiau, ne kaip turistei.“

Po Padėkos dienos visada būna didžiosios nuolaidos, „Black Friday“. Bet Ugnė, kaip pati teigė, nuolaidų nesivaiko: „Šį kartą neturėjau jokių minčių apie apsipirkinėjimą. Perku daiktus tada, kada man jų reikia, o dabar jų nereikia.“

Ugnės Siparės atostogos Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Kadangi laidų vedėja turistines vietas jau buvo anksčiau aplankiusi, šįkart tiesiog mėgavosi laiku su seserimi.

„Pavyko įsijausti į tą losandželietišką gyvenimo būdą. Kiekvieną rytą pradėdavau treniruote arba pasivaikščiojimu po kalvas, esančias šalia Holivudo ženklo. Apskritai šis miestas pasižymi sveika gyvensena“, – 15min pasakojo U.Siparė.

Žurnalistė džiaugėsi, kad išvykos metu buvo labai geras oras. Be to, pavyko aplankyti muziejus, kuriuose nėra buvusi, ir Malibu, kuriame taip pat dar nesilankė: „Vaizdas tikrai palietė širdį, net neabejoju, kodėl tai laikoma viena gražiausių vietų pasaulyje.“

Ugnės Siparės atostogos Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Dėl pandemijos Ugnė ilgai nesimatė su savo seserimi, tačiau šią vasarą ji pati buvo atskridusi į Lietuvą. Įprastai jos turi tradiciją susitikti bent du kartus per metus. Vis dėlto jau yra pratusios matytis ne kiekvieną dieną, nes ir anksčiau, kai Ugnė buvo moksleivė, sesuo jau mokėsi Vilniuje, o pabaigusi mokslus išskrido į Ameriką.

Stiprus ryšys su seserimi ir visa šeima

Šiuo metu Ugnės santykis su seserimi, kaip pati pasakojo 15min, yra labai artimas. Ugnė turi motyvacijos keltis anksti ryte ne tik dėl to, kad vyksta dirbti mylimo darbo, bet ir dėl galimybės pasikalbėti su seserimi Laura.

„Mes susiskambiname kiekvieną dieną. Kai aš važiuoju vesti laidos „Labas rytas“, pas ją būna vakaras. Ji būna po darbų, o aš – prieš darbus. Tai būna pats patogiausias metas pasikalbėti, aptarti dienos reikalus.

Ugnės Siparės atostogos Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Su seserimi ir apskritai su visa šeima turime labai stiprų ryšį. Daug bendraujame, gerai sutariame, viską vieni apie kitus žinome“, – šypsojosi ji.

Paklausta, ar su seserimi Laura yra kuo nors iš esmės panašios, Ugnė atsakė, kad jai atrodo, jog jos apskritai yra vienodos, o iš išvaizdos žmonės netgi galvoja, kad jos – dvynės.

„Iš kalbos, manierų irgi esame labai panašios. Ir skonis vienodas. Gal lengviau būtų išskirti vieną skirtumą: ji yra labiau linkusi į tiksliuosius mokslus, o aš esu šnekutė, humanitarinės pakraipos“, – visgi pripažino U.Siparė.

Ugnės Siparės atostogos Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Gyventi Amerikoje vis dėlto nenorėtų

Vis dėlto, kad ir kaip patiko svečiuotis Amerikoje, ten savo gyvenimo pati Ugnė įsivaizduoti negalėtų: „Jei norėčiau – aš ten gyvenčiau, o dabar savo gyvenimą matau čia, jis man patinka, o kai nepatiks – tada keisiu. Šiaip amerikietiškas gyvenimo būdas man yra labai artimas, nes patinka amerikietiška kultūra. Be to, esu užaugusi su Disnėjaus filmais. Nebijau tą pasakyti ir sulaukti kritikos, kad tai yra paviršutiniška.

Daug kas juokiasi iš tų netikrų šypsenų, bet aš sakau, kad jau geriau netikra šypsena nei tikrai surauktas veidas“, – kalbėdama su 15min patikino U.Siparė.

Fotogalerija:

Ugnės Siparės atostogos Amerikoje (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau