Iš „Lietuvos supermiesto“ pasitraukė Alytus su Asta Pilypaite

Asta Pilypaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ – dar viena netektis: iš žaidimo pasitraukė Alytus su kapitone Asta Pilypaite. Įtampa žaidime tampa kone apčiuopiama, kadangi artėjant finalams kovoti liko jau tik trys komandos: Klaipėda su Giedriumi Savicku, Plungė su Mantu Stonkumi ir Telšiai su Nerijumi Juška.

Įtempta keturių komandų kova vyko ne tik studijoje, bet ir tiesioginio balsavimo metu – vos per dvi valandas žiūrovai paskambino beveik  180 000 kartų. Daugiausiai žiūrovų palaikymo – virš 50 000 skambučių – sulaukė Plungė, jai ant kulnų lipo Telšiai, sulaukę vos puse tūkstančio skambučių mažiau. Klaipėda sulaukė beveik 47 000 skambučių, o paskutinėje vietoje likęs Alytus – beveik 33 000. Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, pirmoje vietoje atsidūrė Plungė, o antroje – daugiau komisijos palaikymo nei Telšiai gavusi Klaipėda. 

Komandoms artėjant prie finalo, laidos kūrėjų iššūkiai kapitonams ir komandoms tampa vis sudėtingesni, o žiūrovų palaikymas – kaip niekada svarbus. Iki pergalės liko vos du susitikimai -  palaikykite saviškius kovoje dėl bilieto į finalą šį sekmadienį 19.30 val. per LNK!

Skaitykite daugiau