Iš kaukių milijoną uždirbęs Anglijos lietuvis Aleksas: „Esu ištaškęs 50 tūkst. svarų vakarėliams“

Aleksas Lebedevas / Laidos stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-01 11:43
Metai iš tiesų buvo kupini iššūkių, tačiau šventės nėra atšauktos, nors ir kitokios nei įprasta – po kelių dienų visas pasaulis švęs Velykas. Artėjančių Velykų proga pokalbių laidos „Bučiuoju. Rūta“ studijoje – neeiliniai pašnekovai, įkvepiančios istorijos, unikalūs receptai Velykų stalui ir margučių magija.

Pagrindinis Velykų šventės atributas kiaušinis – gyvybės, vaisingumo ir derlingumo simbolis. Tačiau kodėl jį reikia marginti? Kaip marginti kiaušinius norint susilaukti mažylio? Kokie margučių raštai prišauks turtus ir kodėl per Velykas būtina sušelpti pagalbos prašantį? Į visus šiuos klausimus atsakė etnologė Eglė Valentė. 

Pasirodo, kiaušinius dažyti reikia mąstant apie tai, ko trokšti ir svajoji arba nori palinkėti kitam. „Yra tam tikros spalvos, kurios simbolizuoja turtus ir vaikus. Taip pat yra ženklai, kurie prišaukia trokštamus dalykus: jei norite susilaukti vaikų, marginkite kiaušinius paukščio pėdučių raštais, o jei svajojate apie turtus – marginkite žalčiukais arba pieškite ženklą „X“, – pasakojo etnologė.

Savo pabudimo ir atgimimo istorijomis dalinosi pandemijos metu verslą įsukęs ir net milijoną svarų iš kaukių uždirbęs verslininkas Aleksas Lebedevas. Tiesa, verslininkas prisipažino prieš tai vakarėliams ištaškęs milžinišką sumą – net 50 tūkstančių svarų.

Portalas Žmonės.lt sėkmingą Anastasijos ir Alekso Lebedevų istoriją pasakojo 2020-ųjų rugpjūtį. „Ne mes sugalvojome, kad reikia dėvėti kaukes, – mes tik išnaudojome šią situaciją ir įsukome sėkmingą verslą. Laiku ir vietoje“, – tuomet Žmonės.lt sakė Londone gyvenantys lietuviai sutuoktiniai Anastasija (24) ir Aleksas (26) Lebedevai, kurie per kelis mėnesius veido kaukių sugebėjo parduoti už milijoną svarų.

Anastasija ir Aleksas Lebedevai / Asmeninio albumo nuotr. ir stop kadras
Anastasija ir Aleksas Lebedevai / Asmeninio albumo nuotr. ir stop kadras

Aktorius bei poetas Marius Povilas Elijas Martynenko po 15-os patirtų komų, metų vienuolyne ir net drastiško bandymo išeiti iš šio gyvenimo tvirtino, kad  džiaugiasi šeimine laime ir gyvena antrojo, balandį gimsiančio mažylio laukimo nuotaikomis.

Velykų proga sveikino ir stiprybės savyje, šeimoje bei tikėjime kvietė ieškoti kunigas Ričardas Doveika ir priminė, kad ši šventė pirmiausia yra ne apie stalą. „Pamirškite susipriešinimą ir ieškokite dvasios atgaivos – juk tai prisikėlimo ir atgimimo šventė“, – sakė R.Doveika.

Tuo metu jauniausiu virtuvės šefu tituluojamas virtuvės virtuozas ir verslininkas Rokas Galvonas atskleidė ypatingą velykinio pyrago receptą – „Velykų bobos“ tešlą jis kildina lediniame vandenyje. Taip pat Rokas pademonstravo, kaip nudažyti kiaušinius indų plovikliu ir papasakojo, kaip išvirti margutį, kiaušinių daužymo varžybų čempioną.

Tiesa, tai – dar ne visi receptai, kurie žiūrovų laukia šventinėje LNK televizijos „Bučiuoju. Rūta“ laidoje“ šį ketvirtadienio vakarą, 20 val. – kūrybinė komanda lankėsi garsių Lietuvos šeimų namuose, kuriuose jie atskleidė savo šeimos Velykų tradicijas, dalinosi firminiais šventinio stalo receptais bei pamokė, kaip nudažyti originaliausiais būdais.

Naujausi straipsniai