Iš JAV sugrįžę Auggi ir Violeta DaQueen pristato vaizdo klipą: jame – būrys garsių bičiulių

Auggi ir Violeta DaQueen
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-12 10:47
Įvairiuose TV projektuose išgarsėję šokėjai bei atlikėjai Auggi ir Violeta DaQueen neseniai grįžo iš poilsinės kelionės po Jungtines Amerikos Valstijas, kur Los Andželo mieste su draugais sutiko Naujuosius metus. Sugrįžę į Lietuvą atlikėjai skubėjo studijoje su prodiuseriu Žilvinu Žusinu užbaigti kūrybinius darbus ir pristato jų antrą muzikinį kūrinį „Nemiegam“ su vaizdo klipu.

„Antrasis kūrinys skambesiu ir nuotaika skiriasi nuo pirmos mūsų dainos, kurią pristatėme anksčiau. Pirmoje apdainavome romantiškus jausmus, o antroje vakarėlių nuotaiką ir veiksmą. Nauju kūriniu ir vaizdo klipu norime klausytojams ir žiūrovams parodyti linksmą gyvenimo pusę, atsipalaidavimą, linksmybes, šokius ir pakviesti tai su mūsų nauja daina savaitgaliais daryti iki paryčių“, – linksmai pasakoja atlikėjai.

Auggi ir Violeta DaQueen yra profesionalūs šokėjai ir šokių treneriai, rengia vasaros šokių stovyklas, o šiuo metu vadovauja „ANT studijos“ filialui, įsikūrusiam „Vilnius Outlet“ prekybos centre, kuriame įvairių šokių stilių mokosi vaikai nuo 4 metų amžiaus iki suaugusių.

Auggi ir Violeta DaQueen
Auggi ir Violeta DaQueen

„Dainos „Nemiegam“ vaizdo klipe galite pamatyti dalį mūsų mokinių, kurie norėjo įsiamžinti ir dalyvauti filmavimuose. Stengsimės ir ateityje šokio meną sujungti su mūsų muzikos kūryba. Vaizdo klipe nusifilmavo ir mūsų draugai – projekto „Lietuvos talentai“ nugalėtojas Edgaras Kerpė, įvairių TV šou dalyvis-šokėjas Justinas Mejeris, muzikiniame projekte „X faktorius“ išgarsėjęs Norbertas Latkowski bei kiti. Norime labai padėkoti Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklai už suteiktą galimybę filmuoti jiems priklausančiame autodrome“, pakylėtai pasakoja Auggi ir Violeta DaQueen bei kviečia žiūrėti muzikinį vaizdo klipą.

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama