Iš JAV į gimtinę paviešėti atvykusi Ieva Voveris Raudondvaryje subūrė geradarius

Ieva Voveris labdaros renginyje ir su šeima / Teodoro Biliūno ir asmeninė nuotr.
Autorius: Kristina Kučinskaitė
Publikuota: 2021-07-31 17:02
Keli tūkstančiai eurų – tokia suma pateks į projekto „Niekieno vaikai“ sąskaitą. Ją organizacijai, kurios savanoriai rūpinasi vienišais, be tėvų ar kitų teisėtų atstovų priežiūros ligoninėje paliktais vaikais, paaukojo geradariai.

Idėja suburti plačios širdies žmones gimė JAV gyvenančiai lietuvei, nuomonės formuotojai ir natūralių plaukų priežiūros priemonių kūrėjai Ievai Voveris.

Po ilgesnės pertraukos su šeima – vyru Andriumi ir trimis vaikais – paviešėti gimtinėje nusprendusi moteris pasakojo jau kurį laiką svarsčiusi apie labdaros renginį. Apie tai Ieva, socialiniuose tinkluose prisistatanti Eva Diva, paskelbė ir viešai.

„Buvau nustebinta, kiek žmonių atsiliepė į mano kvietimą. Vieni siūlė padėti savo darbu, kiti – daiktais ar pinigais. Viskas, kas surinkta prieš Raudondvario dvaro kieme vykusį renginį ir jo metu – apie 2400 eurų – šimtu procentu atiteks paramai“, – sakė I.Voveris. 

Ieva Voveris / picturesbygg nuotr.
Ieva Voveris / picturesbygg nuotr.

Ji tvirtino neabejojanti, jog „Niekieno vaikai“ aktyvistai gautas lėšas panaudos kilniai ir parūpins savo globotiniams tai, ko jiems iš tikrųjų reikia.

Per iniciatyvos įgyvendinimo laikotarpį, nuo 2018 m. birželio 1 dienos, jau daugiau nei 400 Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio vaikų neliko vieniši.

Tokia masinė jos įkvėpta akcija, anot I.Voveris, rengiama tikrai ne paskutinį kartą.

Prieš septynerius metus į JAV su vyru verslininku gyventi išvykusi moteris pasakoja save atradusi ne tik kaip renginių iniciatorę, bet ir kaip nuomonės formuotoją bei mamą – užjūryje gimė ir trys poros mažyliai.

Ieva Voveris su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Ieva Voveris su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

„Esu laiminga, nes galiu dalintis ir kurti“, – patikino pašnekovė.

Daug dėmesio socialiniuose tinkluose yra sulaukę ir jos vešlūs, natūralūs, ilgi plaukai, inspiravę veganiškų bei ekologiškų šampūnų sukūrimą. Ieva atskleidė turinti ir kelias paslaptis – padidinti plaukų apimtį daug kam pavyksta juos treniruojant bei rūpinantis odos švara.

„Geri darbai ir tai, kas nauja, mane įkvepia gyvenimui“, – sako I.Voveris.

Renginio fotogalerija:

Naujausi straipsniai