Iš gyvenimo pasitraukusią Micko Jaggerio draugę L'Wren Scott kamavo milijoninės skolos

Mickas Jaggeris ir L'Wren Scott 2012-aisiais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-18 09:32
Pirmadienį pramogų pasaulį sukrėtė žinia apie dizainerės ir ilgametės muzikanto Micko Jaggerio (70 m.) mylimosios L'Wren Scott (49 m.) savižudybę. Užsienio žiniasklaidoje knibždėte knibžda svarstymų, kas paskatino garsią ir talentingą moterį šitaip pasielgti.

Iš pradžių pradėta svarstyti, kad moteris palūžo dėl skyrybų su Micku Jaggeriu, tačiau jo atstovas spaudai patvirtino, kad pora tikrai nebuvo išsiskyrusi ir jų asmeninis gyvenimas klostėsi gerai. Jiedu kartu buvo nuo 2001-ųjų.

„MailOnline“ žiniomis, dizainerę pastaruoju metu kamavo milžiniškos skolos – įvairiems kreditoriams ji buvo skolinga 7,6 mln. JAV dolerių. Maža to, jos drabužių verslas klostėsi nesėkmingai, sausį ji privalėjo atšaukti savo kolekcijos pristatymą Londono mados savaitėje, nes neturėjo pinigų jam pasiruošti – dėl to ji labai gėdijosi ir ėjo iš proto, o milijonieriaus mylimojo finansinės pagalbos prašyti nenorėjo.

„L'Wren turėjo didelių finansinių sunkumų. Ji nesugėbjo sumokėti algų savo darbuotojams ir tiekėjams, tai tęsėsi jau senokai“, – „MailOnline“ sakė vienas šaltinis. L'Wren Scott draugai taip pat sakė, kad ji visada atsisakydavo finansinės pagalbos iš savo milijonieriaus draugo. „Nors jos drabužiais rengėsi daugybė garsenybių, tačiau jie nebuvo komerciškai sėkmingi, iš parduotuvių lentynų niekas jų nešluodavo. Daug kas svarstydavo, kodėl ji neprašo Micko pagalbos, kad susitvarkytų su skolomis“, – pasakojo kitas šaltinis.

Žinią apie mylimosios mirtį Mickas Jaggeris sužinojo būdamas restorane Australijoje – iš jo muzikantas išėjo išbalęs ir drebantis iš susijaudinimo. Į Australiją Mickas Jaggeris su savo grupe „The Rolling Stones“ atvyko pirmadienį, trečiadienį turėjęs įvykti pirmasis turo koncertas Perte jau atšauktas, manoma, kad bus atšaukti ir kiti suplanuoti koncertai. Micko Jaggerio dukra manekenė Georgia May Jagger (22 m.) tragišką žinią sužinojo vos tik atskridusi į Australiją, kur ji turėjo dalyvauti Melburno mados savaitėje, tačiau ji jau atšaukė visus savo pasirodymus ant podiumo ir iš karto išvyko į Niujorką. Ji su tėvo gyvenimo drauge buvo labai artimos, Georgia May Jagger dažnai vilkėdavo L'Wren kurtus drabužius ir visada ją palaikydavo per kolekcijų pristatymus.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Visi, kas pažįsta L'Wren ir Micką, yra visiškai šokiruoti. Nė vienas jų nevartoja alkoholio ar narkotikų ir jie visada buvo prisirišę vienas prie kito. Nebuvo nė ženklo, kad jų santykiuose kažkas negerai“, – „MailOnline“ tvirtino vienas šaltinis iš dizainerės aplinkos.

L'Wren Scott kūną pirmadienio rytą jos bute Manhatane rado dizainerės asistentė. Policijos duomenimis, moteris atsisveikinimo raštelio nepaliko, tačiau prieš mirtį išsiuntė asistentei žinutę su prašymu ateiti pas ją.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pokalbiai 8-800 linija yra nemokami.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai