Iš Emmos Watson pavogtas jai neįtikėtinai brangus daiktas: siūlo atlygį už informaciją

Emma Watson
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Hario Poterio“ (orig. „Harry Potter“) franšizės ir „Gražuolės ir pabaisos“ (orig. „Beauty and the Beast“) žvaigždė Emma Watson kreipėsi į visuomenę pagalbos – iš jos buvo pavogtas jau šeimos relikvija tapęs žiedas. Aktorė žada atsilyginti suteikusiems naudingos informacijos.

27-erių aktorė jo neteko sekmadienį (liepos 16 d.) per apsilankymą Londone įsikūrusiame „Mandarin Oriental SPA“.

„Sekmadienio popietę aš nuėjau į procedūras „Mandarin Oriental Hotel SPA“, esančiame Hyde Park, Londone. Prieš priėmimą nusimoviau tris sidabrinius žiedus ir padėjau juos į seifą spintelėje. Išeidama pamiršau pasiimti žiedus iš seifo. Grįžusi namo suvokiau, kad neturiu žiedų ant rankos, todėl paskambinau į SPA, bet tuo metu jis jau buvo uždarytas. Apsaugininkai patikrino seifą ir pasakė, kad jis tuščias, bet ryte SPA vėl veiks ir darbuotojai galės pasakyti, ar kas nors paėmė žiedus ir jais pasirūpino.

Dabar aišku – mano žiedai dingo. Jei tai būtų bet kurie kiti žiedai, galėčiau su tuo susitaikyti, bet vienas jų buvo dovanotas mano Mamos. Ji nusipirko šį žiedą dieną po to, kai aš gimiau. Mama nešiojo jį 18 metų, niekada nenusiimdama, ir padovanojo man per mano 18-ąjį gimtadienį. Aš nešiojau šį žiedą kasdien, man jis labai svarbus ir ypatingas.

Jei kuris nors iš jūsų sekmadienį nuo 15 val. lankėtės „Mandarin Oriental SPA“ ir matėte mano žiedus, netyčia juos paėmėte ar žinote ką nors apie juos... Negaliu apsakyti, kiek daug man reikštų šių žiedų atgavimas. Neužduočiau nė vieno klausimo. Jei matėte mano žiedus ar turite kokios nors informacijos, prašau, parašykite laišką findthering@outlook.com.“

Skaitykite daugiau