Iš didžiulio žygio pajūryje sugrįžę Erika ir Merūnas Vitulskiai – apie tai, kokia savijauta aplanko po to

Erika ir Merūnas Vitulskiai / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-13 21:33
Erika ir Merūnas Vitulskiai draugų įtikinti ryžosi avantiūrai. Šiandien jie leidosi į žygį pajūriu. „Diena praleista taip, kaip ir norėjome. Gryname ore... Bet raumenų skausmą jaučiame, tad tai juodoji šio nuotykio pusė“, - juokėsi vienas garsiausių Lietuvos tenorų.

Sprendimą, nueiti 25 kilometrus, Vitulskių šeima priėmė penktadienio vakarą. „Į žygį leistis įkalbinėjo draugai, kurie dabar, kaip juokėmės su kompanija, mums jau nebe draugai. O jei iš tiesų – puiki diena.

Prisipažinsiu, kad sportavau seniai, tad išjudinti ramenys vakare ėmė skaudėti. Manau, kad tai normalu. Pasitaikė puikus oras, visa dieną švietė saulė, tad grįžome nudegę veidus. Ir dabar dar vaikščiodami gatvėmis, matome kolegas, kurie taip pat leidosi į šį nuotykį. Atrodo tokie pavargę. Ar kartosime? Žinoma, kodėl gi ne, tačiau reikia geriau pasiruošti”, - portalui Žmonės.lt sakė Merūnas.

Be jo į žygį leidosi ir dainininkė Karina Krysko-Skambinė su vyru Sauliumi. Jie šiai avantiūrai ruošėsi iš anksto. Dar prieš keletą savaičių Karina pasakojo, kad šiais metais savo gimtadienį norėtų švęsti kitaip. Gegužės 14-ąją „69 Danguje“ atlikėjai sukanka 36 metai.

Aktyvų gyvenimo būdą propaguojanti K. Krysko-Skambinė po treniruočių sporto klube išsikalbėjo su keliomis moterimis, kurios papasakojo apie tradicinį renginį – ėjimą pajūriu. Šįmet šventė, sutraukianti tūkstančius norinčiųjų Kuršių Nerijoje įveikti nuo 12,5 iki 100 kilometrų, beveik sutampa su Karinos gimtadienio data.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai