Iš Dakaro grįžusį Vaidotą Žalą oro uoste šiltai pasitiko mylimoji Gabrielė Martirosian

Gabrielė Martirosian ir Vaidotas Žala / Gretos Skaraitienės ir BNS foto nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-16 17:52
Šeštadienį iš Dakaro ralio sugrįžusį lenktynininką Vaidotą Žalą (34) oro uoste pasitiko mylimoji, radijo ir televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosian (30).

Iš Dakaro ralio sugrįžusį sportininką oro uoste pasitiko būrys bičiulių ir gerbėjų, tarp kurių buvo galima pamatyti ir G.Martirosian.

Sulaukusi mylimojo V.Žalos Gabrielė puolė jam į glėbį, pora šypsojosi ir nevengė demonstruoti vienas kitam šiltų jausmų.

Tai – pirmas viešas poros pasirodymas esant žiniasklaidai. Nors apie romantiškus judviejų jausmus žinia pasklido rugsėjo pradžioje, viešumoje jiedu dar nebuvo užfiksuoti ir fotografams iki šiol nepozavo.

Rugsėjį Vaidotas ir Gabrielė kartu ilsėjosi Italijoje ir nors kalbos apie užsimezgusią draugystę jau buvo pasklidusios prieš tai, tik užuominos apie bendrą kelionę jas patvirtino, to neneigė ir pati Gabrielė.

Gabrielė Martirosian ir Vaidotas Žala / Gretos Skaraitienės nuotr.
Gabrielė Martirosian ir Vaidotas Žala / Gretos Skaraitienės nuotr.

Vaidotas Žala, grįžęs į Vilnių tuo pačiu lėktuvu, portalui 15min oro uoste kalbėjo, kad šiemet Dakare „viskas labai saldžiai“.

„Viskas labai gerai gavosi, turbūt smagiausia emocija palyginimui su pačiu pirmu Dakaru, kurį baigiau. Gal dėl to, kad viskas ėjosi sklandžiai, vieną dieną turėjome gedimą, bet daug laiko nepraradome. Ir paskutinę dieną reikėjo pakovoti, tą neišnaudotą rezervą panaudoti, tai dėl to tas finišas toks saldus, primena tą mano pirmą finišą su Sauliumi. Tai su labai gera nuotaika grįžom ir gerą perspektyvą matau“, – sakė jis.

Sportininkas Dakaro ralyje šiemet užėmė 11-ąją vietą.

Vaidotas Žala – automobilių sporto lenktynininkas, dalyvaujantis Lietuvos automobilių ralio čempionato ir Dakaro ralio lenktynėse.

V.Žala yra Lietuvos automobilių sporto federacijos viceprezidentas.

Naujausi straipsniai

Kepta dorada / Skaitytojos nuotr.

Reklama