Iš „Chorų karų“ iškrito Edgaro Lubio vadovaujamas Klaipėdos „Gintarinis“ choras

Klaipėdos „Gintarinis“ choras su Edgaru Lubiu priešakyje / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-29 19:24
Sekmadienio vakarą studijoje „Arteta“ Vilniuje vyko antroji „Chorų karų“ laida, kurioje septyni chorai susirungė atlikdami dainas apie meilę. Praėjusį sekmadienį startavusiame muzikiniame projekte neiškrito niekas, tačiau antroji laida Edgaro Lubio vadovaujamam Klaipėdos „Gintariniui“ chorui buvo lemtinga.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

Sekmadienio vakarą į komisijos narių kėdes sėdo Vytautas Lukočius, Kristina Zmailaitė, Vitalijus Cololo, ir R.Ščiogolevaitė.

Projekte rungėsi: Kauno „Plieninis“ choras ir jo generolai – grupė „Thundertale“, Tauragės krašto „Auksinis“ choras ir jo generolės – merginų grupė „Magnit“, Jonavos „Pavasario“ choras su generolu Arvydu Vilčinsku, Klaipėdos „Gintarinis“ choras su Edgaru Lubiu priešakyje, Panevėžio choras „Vanilinis dangus“ ir jo generolas Virgis Valuntonis, Šiaulių choras „Chameleonas“ su Laura Remeikiene ir ypatingasis septintasis choras „Feniksas“, vedamas Stano.

Susumavus pirmosios ir antrosios laidų rezultatus paaiškėjo, kad mažiausiai balų surinko Edgaro Lubio vadovaujamas Klaipėdos „Gintarinis“ choras, kuriam teko pasitraukti iš projekto.

„Labai tikiu, kad šie balsavimai neparodo Klaipėdos krašto vienybės ir draugystės“, – iškart po rezulatatų paskelbimo nedaugžodžiavo choro generolas E.Lubys.

Lyderiais jau antrąkart tapo Stano vadovaujamas aklųjų choras „Feniksas“, surinkęs daugiausiai žiūrovų ir komisijos palaikymo.

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

Sekmadienio vakarą žiūrovų laukė ne viena staigmena: su visais chorais uždainavo ir projekto vedėjai – Indrė Kavaliauskaitė ir Mindaugas Stasiulis. Jie atliko legendinę Džordanos Butkutės dainą „Nemylėjau tavęs“.

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

Prie žiūrovų pamilto dueto prisijungė legendinio ansamblio „Nerija“ gitaristas ir dainininkas Antanas Čapas. Žinomas vyras kartu su chorais atliko dainą iš  „Nerijos“ repertuaro „Vien tik mums“.

„Chorų karuose“ skambėjo meile alsuojantys hitai – Beno E. Kingo „Stand by Me“, „B‘avarijos“ „Noriu lėkt“, Kąstyčio Kerbedžio „Mano meile, žinok“ ir daugelis kitų.

Kaip ir praeitą sekmadienį, chorų generolai galėjo laimėti auksinį balą, kuris buvo pridėtas prie komisijos skiriamų balų. Generolams tereikėjo atspėti dainą, kurią užgrojo komisijos narys, muzikas, dirigentas Vytautas Lukočius.

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai