Iš Balio į Lietuvą aktorius Leonardas Pobedonoscevas sugrįžo paliepus dukrai

Leonardas Pobedonscevas su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2016-07-13 13:53
Jau bene porą metų tarp Balio salos ir Lietuvos gyvenantis aktorius Leonardas Pobedonoscevas (36) su šeima birželio viduryje grįžo į Vilnių. Šįkart – ilgesniam laikui. Tačiau pakaks dukrai Emilijai (10) tarti žodį, ir šeimyna tučtuojau sės į lėktuvą, kad grįžtų, kur šilčiau.

Iš egzotiškosios Balio šalies į Vilnių L.Pobedonoscevas grįžo su visa šeimyna – ir žmona Ieva Šabane (46), ir jųdviejų mažyle Emilija.

Kuriam laikui, L.Pobedonoscevas, sako, nežino. Bet šįkart, panašu, ilgesniam.

„Laiko neskaičiuojame, neįvardijame, grįžome metams ar dviems. Pagrinde grįžome dėl dukros, dabar ieškome jai mokyklos. Anksčiau esu sakęs, kad tai ji labiausiai pasiilgsta Lietuvos – vis verkia, kaip nori grįžti. Kai tik jai pabos šaltis ir ji užsimanys į Balį, tas noras bus išpildytas“, – bendraudamas su Žmonės.lt sakė aktorius.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau jau dabar planuoja trumpesnius vizitus saloje: „Ieva į Balio salą skris jau spalį, ten priims turistų grupes. Nė nenutuokiu, kiek laiko žmona praleis saloje. Gal mėnesį, gal du – kiek tik reikės ar norėsis. Dėl to jai visai nepriekaištauju, plaukų nepuolu rautis. Juk aš suprantu, kad ten – labai gerai. O pats ten tikrai keliausiu vasarį.“

Koks jausmas iš saulėtos, egzotiškos salos sugrįžti į vėsesnę, lietingą tėvynę? „Kol kas atrodo, kad tas vėsus oras visai netrukdo. Nors, iš tikrųjų, pradžioje, kai tik grįžome, vos per plauką visi nesusirgome. Tačiau adaptuojamės“, – šypsosi L.Pobedonoscevas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Jis neneigia: žmonės Lietuvoje ir Balio saloje tikrai labai skirtingi. Bet ir su vienais, ir su kitais susikalbėti jis moka.

„Su žmonėmis ten kaip ir su vairavimu: Balio saloje eismas vyksta priešinga kryptimi nei pas mus, bet prie to ilgainiui priprantama. Taip ir su žmonėmis. Ir ten pasiblaškęs prisitaikai, ir čia. Žinoma, kad Balio saloje žmonės kitokie. Bet ne blogąja ar gerąja prasme. Tiesiog... Lietuvoje yra daugybė žmonių, kuriuos jau pažįstu kiaurai, žinau, ko kada iš jų tikėtis. O Balio saloje išmokau nesitikėti nieko“, – sako L.Pobedonoscevas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Aktorius priduria, kad sugrįžti į Lietuvą jam visada gera: „Pasiilgstu ir darbų, ir draugų, ir giminių. Tačiau dveji metai blaškymosi po Aziją man parodė, kad laikas bėga labai greitai, o žmonės per jį kardinaliai nesikeičia. Aš taip pat dar nepražilau... Atvažiavęs į Lietuvą čia jaučiuosi laukiamas, visada žinau, ką grįžęs veiksiu, ką dirbsiu. Toks „formatas“ man – tiesiog svajonių.“

Darbai Lietuvoje laukia? „Negaliu sakyti, kad veikla atsiranda lengvai. Žinoma, pats neskambinėju ir nemaldauju, ačiū Dievui. Turbūt prieš išvykstant buvau padaręs tokį įdirbį, kad žmonės mane jau pažįsta. Manęs reklamuoti nereikia... Žinau, kada būna didžiausi darbymečiai, – gruodį ir vasarą. Tada atvykstu, atlieku savo darbą vis geriau ir geriau, nes būnu šviežia galva, entuziastingas, su balietiška energija. Kaskart grįžtu šiek tiek kitoks“, – svarsto L.Pobedonoscevas.

Ir dabar aktorius jau aiškiai žino, ką Lietuvoje veiks: laukia darbai dviejų filmų ir serialo filmavimo aikštelėse, sutarta, kad jis ves nemažai renginių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai