Iš Ąžuolo Misiukevičiaus pasityčiojusios medikės istorijoje – atomazga: klinikos priėmė sprendimą

Ąžuolas Misiukevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Spalio pradžioje plaukų stilistas ir socialinių tinklų žvaigždė Ąžuolas Misiukevičius pasakojo sulaukęs patyčių iš Kauno klinikose dirbančios docentės gydytojos akušerės-ginekologės (pavardė redakcijai žinoma). Tada ligoninė pradėjo tyrimą dėl medikės elgesio, o dabar paaiškėjo jo išvados.

Ąžuolas Misiukevičius – ne tik Vilniuje žinomas plaukų stilistas, bet ir aktyvus socialinių tinklų veikėjas, kasdien besidalinantis moteris įkvepiančiais įrašais ir asmeninio gyvenimo akimirkomis. Nors jo turinys sulaukia nemažai susižavėjimo, pasitaiko ir internetinių patyčių. Apie šį atvejį Ąžuolas prieš kurį laiką nutarė papasakoti portalui Žmonės.lt.

„Savo instagramo paskyroje pasidalijau istorija apie kelionę Turkijoje, kur šiuo metu atostogauju. Kauno klinikose dirbanti ginekologė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi – red. past) į ją atsakė, pavadindama mane išsigimėliu. Tikrai jaučiuosi pažemintas ir įskaudintas. Suprantu, kad yra visokių žmonių, tačiau kodėl kažkas yra toks drąsus ir gali tave žeminti?“, – skaudžia patirtimi su Žmonės.lt dalijosi Ą.Misiukevičius.

Įžeidžianti žinutė, kurios sulaukė Ąžuolas Misiukevičius / ekrano nuotr.

Kaip Žmonės.lt sakė Ąžuolas, jis žino, kas rašė komentarą – įžeidžianti žinutė atskriejo iš Kaune dirbančios docentės, akušerės-ginekologės vardu sukurtos instagramo paskyros.

Šiai istorijai pasiekus viešumą, Kauno klinikų Medicininės etikos komisija pradėjo tyrimą dėl medikės elgesio. Visgi, lapkričio 15-ąją portalui Žmonės.lt susisiekus su Kauno klinikų komunikacijos tarnybos vadove Auste Aleksandravičiute-Šviažiene, ši atskleidė, kad gydytojai jokios nuobaudos neskirtos.

„Komisija išnagrinėjo skundą ir nustatė, kad šis įvykis nutiko ne gydytojos darbo metu, o ši komisija nenagrinėja gydytojo elgesio ne darbo metu, todėl negalėjome situacijos išnagrinėti išsamiau.

Dėl pažeistų teisių galima kreiptis į teisines institucijas, kurios atliktų tyrimą didesne apimtimi. Nepaisant to, darbuotojams buvo primintos mūsų įstaigos vertybės, bendravimo standartai ir paskatinta netoleruoti neetiško ar įžeidžiančio elgesio“, – komentavo Kauno klinikų komunikacijos tarnybos vadovė.

Stilistas pasakojo, kad šia istorija viešai dalijasi ne tik dėl to, kad gydytojos žodžiai jį įžeidė – jis dar nori ir įspėti moteris. Vaikino teigimu, apie šį atvejį papasakojus savo sekėjomis, jam paantrino ir savo vizitų pas šią gydytoją patirtimi pasidalijo labai daug moterų.

„Moterys turi būti saugios, eidamos pas tokią daktarę. Manau, kad tai svarbi žinutė toms, kurios jaučiasi nesaugiai, tik apie tai nekalba. Žeminti žmogų yra nederama“, – sakė Ąžuolas.

Paklaustas, ar apskritai sulaukia daug įžeidžiančių komentarų, vaikinas patikino, kad jų tikrai būna.

„Visiems neįtiksi, bet yra tam tikra riba. Žmonės sau leidžia per daug, nes galvoja, kad jiems viskas galima. Vis tik kartais skaudi pamoka gali apversti viską aukštyn kojomis ir pakeisti požiūrį į gyvenimą“, – įsitikinęs Ąžuolas Misiukevičius.

Ąžuolas Misiukevičius / Asmeninio albumo nuotr.

Vaikinui pasidalijus istorija su savo sekėjais, internautai išreiškė jam palaikymą, o gydytoją užplūdo neigiamais atsiliepimais.

Beje, paskyros, iš kurios buvo išsiųsta minėta žinutė, instagrame netrukus nebeliko. O Ąžuolo pasiteiravus, galbūt jis jau sulaukė atsiprašymo, vaikinas patikino jo negavęs.

Žmonės.lt anksčiau kreipėsi ir į pačią gydytoją, tačiau portalo klausimus medikė ignoravo.

Skaitykite daugiau