Iš atostogų grįžusiai K. Meschino – dviejų savaičių saviizoliacija: pasikeitė ir darbo planai

Karolina Meschino/Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-13 16:31
„Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto reporterė bei socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino po trijų savaičių atostogų vakar sugrįžo į Lietuvą. Dar vasario pabaigoje su draugu išvykusi pailsėti į Barbadosą kelionės metu Karolina savo atostogas nusprendė pratęsti ir aplankyti JAV.

„Tobulas skaidrus vanduo, baltas smėlis, gamta, žmonės, muzika... patiko viskas! Mėgstu patirti vietinį gyvenimą, pamatyti naują vietą gyventojo, ne turisto akimis. Tad Barbadose kasdien su draugu lankydavome vis naujus paplūdimius, valgėme vietinėse kavinėse, važinėjome viešu transportu ir mėgavomės krašto egzotika. Vidury atostogų prie mūsų prisijungė ir mano pusbrolis Federico su mergina. Amerikoje viešėjome pas mano vieną geriausių draugių namuose Beverly Hillse, spėjau su taip pat po pasaulį keliaujančiais tėvais susitikti Las Vegase, žodžiu, neįtikėtinų įspūdžių ir vaizdų tikrai netrūko“, − atostogų įspūdžiais dalijosi Karolina.

 

Nors atostogaujant Barbadose pasaulyje vykstančių įvykių atgarsio Karolina nejautė, atvykus į JAV situacija pasikeitė. Mergina pasakoja, jog čia, ypač paskutinėmis dienomis, buvo intensyviai transliuojama, kaip saugotis nuo koronaviruso, pradėta atšaukinėti koncertus, festivalius, sporto rungtynes, o žmonės pradėjo jausti didžiulę įtampą.

„Visa ši situacija yra labai nauja, ypač pradžioje, niekas, taip pat ir aš, nežinojome, kiek tai rimta, kaip viskas rutuliosis. Būdama toliau nuo Europos, kur buvo viruso židinys, jaučiausi gal šiek tiek saugesnė, bet būnant Kalifornijoje supratau, kokia padėtis yra nekontroliuojama ir pavojinga, keliauti nebebuvo taip ramu. Dažnai dezinfekavome rankas, stengėmės neliesti veido, durų rankenas atidarinėjome plaštakas paslėpdami rankovėmis“, − apie paskutines atostogų dienas pasakojo Karolina.

View this post on Instagram

@basashop #karolinameschino

A post shared by KAROLINA MESCHINO ?????? (@karolinameschino) on

Mergina atvirai pripažįsta, jog keliaujant su itališku pasu ne vieną kartą teko pasijausti itin nepatogiai. „Didelė dėmesio dalis krypsta į Europą, Italiją. Su itališku pasu jaučiausi nejaukiai, kaip kažkokia viruso nešiotoja, jau stereotipiškai susilaukiau ne vieno komentaro ir kavinėse paduodant pasą rodant amžių ir oro uoste. Nejauku, jog ir į Azijos šalių kilmės žmones kreivai žiūrima, neduok Dieve kas nors nusičiaudi... Oro uoste laikydama itališką pasą stengiausi nė necyptelt, nes žmonės tikrai ypač jautriai reaguoja.“

Karolina Meschino/ LNK nuotr.
Karolina Meschino/ LNK nuotr.

LNK televizijos eteryje kiekvieną sekmadienį transliuojant  „Lietuvos Balsas. Vaikai“ projektą,  Karolina turėtų vesti tiesiogines transliacijas projekto „Facebook“ paskyroje, kalbinti projekto dalyvius. Vis tik susiklosčius tokioms aplinkybėms, savo kaip projekto reporterės planus Karolinai teko keisti. Nedvejojusi nei akimirką Karolina nusprendė dviem savaitėms izoliuotis namuose.

„Skrydis atgal buvo per Paryžių, kuris yra paskelbtas raudonąja zona. Pati jaučiuosi puikiai, tačiau kaip viešas žmogus, turintis tokią poziciją ir dirbanti tarp daug žmonių, o ypač vaikų, privalau galvoti apie kitus. Noriu paraginti visus būti budriems jau dabar, nelaukti, kol bus dar blogiau, rūpintis savo sveikata, pasistengti kuo mažiau būti dideliuose susibūrimuose ir, svarbiausia, būti sąmoningiems.

Dabar pasaulis atrodo sustojo, todėl dabar geras metas skirti laiko sau, savo mintims, kūrybai, skaityti knygas, žiūrėti filmus, nustoti lėkti, skubėti, iššokti iš rutinos, atsiminti tikras vertybes. Todėl nuo šio sekmadienio ir tiesioginėms „Lietuvos balsas. Vaikai“ transliacijoms nusprendėme pasirinkti kitokį formatą. Projektas tęsiasi, o neįtikėtinu dalyvių dar labai daug. Kviečiu visus šį sekmadienį jaukiai su šeima įsitaisyti prie televizorių ekranų ir pamatyti, kokių staigmenų jums yra paruošęs projektas. O reklamų metu įsijungti „Lietuvos balsas. Vaikai“ Facebook tiesioginę transliaciją, kur mes su Rolandu tęsime bendravimą su projekto dalyviais, tačiau kitokia forma“, − intriguodama užbaigia Karolina.

Trečioji „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto laida LNK televizijos eteryje pasirodys jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Naujausi straipsniai