Iš alkoholio liūno ištrauktas vyras pradėjo aiškintis, kieno vaikus augino

TV Pagalba / Kadras iš laidos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-09 14:48
TV pagalbos narei Rūtai Filevejai teko nelengvas išsūkis – pagelbėti sūnaus terorizuojamiems tėvams. „Aurimas – geras žmogus, bet kai užgeria, tampa nevaldomas. Negalime ramiai gyventi, nes jis mums grasina, siautėja namuose“, – skundėsi senoliai.

Aurimui dar tik 34 metai. Alkoholis jauną vyrą sparčiai tempia į dugną. Nepadeda nei mamos ašaros, nei maldavimai mesti gerti. Kartą Aurimas jau yra pakliuvęs į Rūtos rankas – jam buvo suteikta galimybė stotis – Aurimas buvo užkoduotas nuo alkoholio. „Nuvykusi pas išsigandusius tėvus, pamačiau jau kartą filmuotą vyriškį. Kaip ir prieš metus, taip ir dabar Aurimo problema ta pati – besaikis gėrimas. Aną kartą juo skundėsi besilaukianti žmona, o šįkart – tėvai“, – pasakojo Rūta.

Aurimas prisipažino: pagrindinė jo alkoholizmo priežastis – skyrybos su žmona. „Ji mane paliko, o aš negaliu su tuo susitaikyti. Noriu užsimiršti, todėl ir geriu. O kai prisigeriu, nesugebu savęs kontroliuoti“, – Rūtai pasakojo vyriškis.

Sulaukęs siūlymo gydytis, Aurimas sutiko iškart. „Noriu stotis ant kojų, noriu, kad viskas pasikeistų“, – prisipažino jis Rūtai.

Panevėžio priklausomybių ligų centre Aurimui buvo suteikta ir psichologinė, ir medikamentinė pagalba. Dvi savaitės, praleistos ligoninėje, padėjo jam į pasaulį pažvelgti blaiviomis akimis. Vyras pasikeitė neatpažįstamai. Tačiau vos tik išėjęs iš ligoninės, Aurimas prisipažino – jis nori naują gyvenimo etapą pradėti gavęs atsakymą į jį kamuojantį klausimą: ar su žmona susilaukti vaikai yra jo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai